هفته دوم تیر 87 - نمونه سوالات متوسطه کلیه رشته ها
سفارش تبلیغ
صبا ویژن
 
 
نمونه سوالات متوسطه کلیه رشته ها
 
 
 
»» رمز عدم شکست

رمز عدم شکست

هنگامی بستر مناسب برای خدمت رسانی به صورت کامل در یک جامعه فراهم می‏آید که مردم و دولت، با یکدیگر همکاری کامل داشته باشند و از اهداف و سیاست‏های همدیگر پشتیبانی به عمل آورند. امام خمینی رحمه‏الله در سخنانی به مردم و دولت، در این باره چنین سفارش می‏کنند: «ملّت باید پشتیبان دولت‏ها باشد. دولتی که پشتیبان ندارد، شکست می‏خورد. همه شکست‏ها...، برای همین بود که تفاهم مابین ملّت و رژیم نبود. اگر ملّت با رژیم تفاهم داشتند، این مسائل پیش نمی‏آمد. الان شما مشغول کار خودتان بودید، ما هم مشغول کار خودمان. این مسائل روی همین زمینه پیش آمد که دولت‏ها، در مقابل ملّت می‏ایستادند و جبهه می‏گرفتند، ملّت هم در مقابل دولت همین طور بود.... اما اگر ملّت و دولت، هر دو با هم باشند، دوست باشند؛ این‏ها خودشان را خدمتگزار آن‏ها بدانند، آن‏ها خودشان را پشتیبان این‏ها بدانند [و] هر دو به هم خدمت بکنند، یک هم چو ملّت و دولتی، هیچ وقت شکست نخواهد خورد».

ادامه مطلب...

نوشته های دیگران ()
نویسنده متن فوق: » حسن hassan ( دوشنبه 88/4/15 :: ساعت 10:0 صبح )


»» آداب خدمت‏رسانى

آداب خدمت‏رسانى

پرهیز از مردم‏آزارى و ایجاد مزاحمت

ناصر خسرو مى‏گوید:

اگر بارى ز دوشم برندارى چرا بارى سَرِ بارم گذارى 

مردم آزارى تنها این نیست که ارباب رجوع را معطّل و بلاتکلیف بگذارى، یا کارش را به بهانه‏هاى واهى به امروز و فردا بیندازى، یا جواب سربالا به او بدهى و مانند اینها؛ بلکه گاهى بى اعتنایى و تحویلش نگرفتن، در برابر سخنانش سکوت کردن و پاسخش را ندادن، با بى رغبتى کارهایش را پیگیرى کردن نیز مردم آزارى است.

از دستورالعمل‏هاى علوى به کارگزارانش، آنگاه که لشکرى به سوى آنان روانه کرد، این است که مى‏نویسد:

پس از حمد خدا و درود بر پیغمبر اکرم(ص)، من به خواست خدا لشکرى را روانه کردم که از زمینهاى شما عبور خواهد کرد و آنها را به آنچه خدا بر آنان واجب گردانیده از آزار و بدى نرساندن به مردم، سفارششان کردم.

مشکل‏گشایى

مشکل‏گشایى، برطرف کردن غم و اندوه، برآوردن نیازهاى مردم و شاد کردن آنان از بهترین شیوه‏هاى خدمت رسانى است که در سیره پیشوایان معصوم نیز به وفور دیده مى‏شود.

سعید بن قیس همدانى گوید: روزى در شدت گرما، امیر مؤمنان(ع) را کنار دیوارى دیدم. عرض کردم: اماما! در این ساعت و هواى گرم اینجا چه مى‏کنید؟ فرمود: تنها به این دلیل از خانه خارج شده‏ام که ستمدیده‏اى را یارى برسانم و یا به فریاد بیچاره‏اى برسم!

اگر سرى به ادارات بزنید خواهید دید که هر کدام روزانه رقم بالایى ارباب رجوع دارند. پذیرش این خیل عظیم جمعیت، شنیدن درد دلهاشان، پاسخگویى مناسب و رفع مشکل آنان در فرهنگ اسلامى بر بسیارى از عبادت‏هاى مستحب ترجیح دارد.

امام حسن(ع) مشغول طواف خانه خدا بود که شخصى به آن حضرت مراجعه و درخواست کمک کرد. امام(ع) طواف را رها کرد و به حل مشکل او پرداخت. شخصى اعتراض کرد و گفت: آیا طواف خانه خدا را به خواهش یک نفر، ترک مى‏کنى؟ حضرت پاسخ داد:

چرا چنین نکنم؟ پیامبر اکرم(ص) فرموده است: «هر کس در پى حاجت برادر مسلمانش برود و آن را برآورده سازد، ثواب یک حج و عمره دارد و اگر برآورده نشد، ثواب عمره دارد.» من، هم ثواب حج و عمره را بردم و هم بازگشته، به طوافم مى‏رسم.

آداب دیگر

افزون بر آنچه ذکر شد آداب دیگرى نیز در خدمت رسانى وجود دارد که اهتمام در پیشى گرفتن کارهاى خوب وکوچک شمردن کارهایى که در برآوردن نیازهاى مردم انجام مى‏شود، از جمله آنهاست. دولتمردان و خدمتگزاران هر چه در قبال ملّت قهرمان و نمونه ایران انجام دهند کم است. نباید این احساس به فرد دست دهد که براى مردم بسیار کار کرده‏است. تکالیف، بسیارسنگین وپاسخگویى درپیشگاه پروردگارنیز بسى دشوار است.

ادب دیگر، تظاهر نکردن به کارهاست. لزومى ندارد به رخ مردم کشیده شود. اگر چه موارد، گوناگون و گاهى بیلان کار دادن براى تنویر افکار عمومى و یا جهات دیگر ضرورى است. امام على(ع) در این باره مى‏فرماید:

لا یَسْتَقیمُ قَضاءُ الْحَوائِجِ اِلاّ بِثَلاثٍ: بِاسْتِصْغارِها لِتَعْظُمَ، وَ بِاسْتِکْتامِها لِتَظْهَرَ، وَ بِتَعْجیلِها لِتَهْنَأَ.

شایسته نیست روا نمودن حاجتها مگر به سه چیز: (نخست) به کوچک شمردن آن تا (نزد پروردگار) بزرگ گردد. (دوم) به پنهان داشتن آن تا (هنگام پاداش) آشکار شود. (سوم) به‏شتاب در انجام آن تا گوارا باشد.



نوشته های دیگران ()
نویسنده متن فوق: » حسن hassan ( یکشنبه 88/4/14 :: ساعت 10:0 صبح )

»» نشانه های ابرار و خدمتگزاران

نشانه های ابرار و خدمتگزاران

از خود گذشتن

نباید نیکی ها و نیکوکاران را بر اساس کثرت و کمیتآنان جستجو کرد، بلکه باید نشانه های نیکی و نیکوکاران را بشناسیم.

امام صادق(ع) در این باره می فرمایند:

لیس البرُ بالکثرة و ذلک أن الله عزوجل یقول فی کتابه ( و یُوثرونَ علی أنفسهم و لو کانَ بهم خصاصة و من یوقَ شحَّ نفسه فاولیک هم المفلحون) و من عرفه الله بذلک أ حبهُ الله؛ نیکی کردن به زیاد بخشیدن نیست، چرا که خدای عزو وجل در کتاب خود می فرماید و آنان را بر خویش بر می گزینند هرچند خود نیازمند باشند و انان که از بخل خویش در امانند رستگارانند و خداوند کسی را که این چنین شناسانده است دوست می دارد.

ابوبصیر می گوید به یکی از ایشان عرض کردم: أی الصدقةِ أفضل؟ کدام صدقه برتر است؟ فرمود:

جهد المقلَ؛ آنچه که شخص تنگدست می پردازد. سپس ادامه دادند : مگر نشنیدی سخن خدای تعالی را که آیا در این جا برتری نمی بینی؟.

ایمان

در ذیل آیه مَن اسلَمَ وجهه لله و هو محسنً روایت شده است که از پیامبر درباره نیکی و نیکوکاری سوال شد؛ فرمودند: احسان یعنی خدای را چنان پرستی که گویی او را می بینی، زیرا اگر تو او را نمی بینی او تو را می بیند.

و هم اشان بالاترین صفت نیکوکاران را چنین می فرمایند:

أن تعنلَ فی السرّ عملَ العلانیة: آن است که در نهان همان رفتاری را انجام دهی که در آشکار انجام می دهی.

و قرآن کریم علامت نیکو کاران را را در مبنا و ریشه جستجو می کند که فرموده است:

ولکنّ البرّ مَن آمنَ بالله و الیوم الاخر و الملائکة و الکتاب و النبین؛

نکوکار کسی است که به خدا و روز واپسین و فرشتگان ایمان آورد.

خلاصه نیکوکاران کسانی هستند که نیکی را از روی مهر و محبت انجام می دند و به این عمل عشق می ورزند.

و دراین باره امام علی (ع) فرمودند:

الاحسان محبةَ؛ نیکوکاری محبت است.

توانمندی .و امانتداری

قرآن کریم در بیان چند داستان از خدمت ، به دو صفت توانایی و درست کاری اشاره می کند. یکی در قصه حضرت موسی (ع) که در کنار چاه اب به دختر شعیب نبی (ع) کمک کرد و اشان به پدرشان گفتند:

یکی از ان دو دختر گفت : ای پدر! او را به کار گیر، چرا که بهترین کسی که می توانی به کار گیری، اوست که توانای امین است.

از امام رضا روایت شده است که فرمود:

آن گاه که دخحتر شعیب به پدرش گفت موسی را اجیر کن، چون بهترین اجیر کسی است که نیرومند و امین باشد، پدر گفت: چگونه به این حقیقت پی بردی ؟ گفت: آن گاه که پیام تو را برای او بردم، با من همراه شد و گفت تو پشت سر من باش و راه را به من نشان بده.

ادامه مطلب...

نوشته های دیگران ()
نویسنده متن فوق: » حسن hassan ( شنبه 88/4/13 :: ساعت 10:0 صبح )


»» شیوه صحیح خدمت‏گزاری

شیوه صحیح خدمت‏گزاری

خدمت به برادران دینی و برآوردن نیازهای آنان، یک وظیفه است، همان‏گونه که انجام تمام وظایف دینی، یک سلسله شرایط و شیوه‏های خاصی دارند، کمک به مردم نیز وقتی مورد رضایت کامل خداوند است که با رعایت اصولی انجام گیرد. به عنوان مثال، خدمت‏گزار باید در خدمت به برادر مؤمن‏اشْ با روی گشاده با او برخورد کند، در برآوردن حاجت او سستی و تنبلی به خرج ندهد، از منّت گذاشتن به او ـ که سبب تباهی اجر معنوی عمل اوست ـ خودداری کند و... . علی بن ابی طالب علیه‏السلام در این‏باره رهنمودهای زیادی دارند؛ از جمله ایشان می‏فرمایند: «برآوردن نیازهای مردم، هنگامی به صورت کامل انجام می‏گیرد که سه امر رعایت شود: اول این که برآورنده نیاز کار خود را کوچک و ناچیز بشمارد، دوم این که تا جایی که ممکن است، نیکی به مردم را مکتوم و پنهان نگه دارد، و سوم این که در برآوردن نیازْ تا حدّی که ممکن است، شتاب به خرج دهد».

ادامه مطلب...

نوشته های دیگران ()
نویسنده متن فوق: » حسن hassan ( جمعه 88/4/12 :: ساعت 10:0 صبح )


»» بر آوردن حاجات مردم

بر آوردن حاجات مردم

مسلمانان نباید نسبت به احتیاجات و مشکلات یکدیگر بى‏تفاوت باشند. تشریک مساعى در رفع حاجات مردم موهبتى الهى است. البته براى کسانى که جویاى رضایت پروردگار و امنیت در روز قیامت‏اند.

خداوند متعال بندگانى را که در روى زمین در برآوردن نیازمندى‏هاى مردم تلاش مى‏کنند به اجر و پاداش فراوانى وعده داده است و به تعداد گام هایى که در این راه بر مى‏دارند نیز حسنه مى‏دهد. پیامبر اکرم (ص) فرمود: هر کس در انجام حاجات برادر دینى‏اش بکوشد مثل آن است که هزار سال، خداوند را عبادت کرده به این ترتیب که روزها را روزه و شب‏ها را به نماز ایستاده باشد.

ادامه مطلب...

نوشته های دیگران ()
نویسنده متن فوق: » حسن hassan ( پنج شنبه 88/4/11 :: ساعت 10:0 صبح )


»» خدمتگزاری به مردم در سیره و سخن امام حسین علیه السلام

خدمتگزاری به مردم در سیره و سخن امام حسین علیه السلام

 رفع نیاز حاجتمندان و کمک به ارباب رجوع، از نکات قابل توجهی است که در جوامع حدیثی و منابع فقهی بخشهای مستقلی برای آن منظور شده است . «قضاء حاجة المؤمن‏» ، «خدمة المؤمن‏» ، «الاهتمام بامور المسلمین‏» ، «الطاف المؤمن و اکرامه‏» برخی از عناوین این ابواب است . در متن این گفتارهای سودمند، افزون بر ثوابهای اخروی خدمت رسانی، به نتایج پربار این صلت‏خداپسندانه در دنیا نیز اشاره شده است . در یکی از همین روایات، حضرت سیدالشهداء علیه السلام به خدمتگزاران راستین به مردم نوید می‏دهد:

ادامه مطلب...

نوشته های دیگران ()
نویسنده متن فوق: » حسن hassan ( چهارشنبه 88/4/10 :: ساعت 10:0 صبح )


»» عدالت و دادخواهی امیرالمؤمنین علیه‏السلام

عدالت و دادخواهی امیرالمؤمنین علیه‏السلام

پس از شهادت حضرت علی علیه‏السلام ، یک روز سُوده، دختر عمّار بر معاویه وارد شد. معاویه سوده را سرزنش کرد؛ چون او در جنگ صفین به نفع سپاه حضرت علی علیه‏السلام فعالیت و تلاش فراوانی انجام می‏داد. آن‏گاه معاویه از سوده پرسید: برای چه این‏جا آمده‏ای؟

ادامه مطلب...

نوشته های دیگران ()
نویسنده متن فوق: » حسن hassan ( سه شنبه 88/4/9 :: ساعت 10:0 صبح )


   1   2      >
»» لیست کل یادداشت های این وبلاگ

نمونه سوالات مطالعات اجتماعی سال اول متوسطه کلیه رشته ها
نمونه سوالات عربی 1 سال اول متوسطه کلیه رشته ها
نمونه سوالات زبان فارسی 1 سال اول متوسطه کلیه رشته ها
نمونه سوالات ادبیات فارسی 1 سال اول متوسطه کلیه رشته ها
نمونه سوالات علوم زیستی سال اول متوسطه کلیه رشته ها
نمونه سوالات زبان انگلیسی 1 سال اول متوسطه کلیه رشته ها
نمونه سوالات شیمی 1 سال اول متوسطه کلیه رشته ها
نمونه سوالات فیزیک 1 سال اول متوسطه کلیه رشته ها
نمونه سوالات ریاضی 1 سال اول متوسطه کلیه رشته ها
نمونه سوالات دین و زندگی سال اول متوسطه کلیه رشته ها
هندبوکهای مهندسی فلزات ASM
بزرگترین منبع اطلاعاتی جانورشناسی
گنجینه کتاب
پکیج طلایی تست زنی به روش مهندسی معکوس شامل 7 سی دی و 5 جزوه دیج
کتابخانه الکترونیکی شعرای معاصر
[همه عناوین(578)][عناوین آرشیوشده]


کلیه[18] . متوسطه[17] . رشته[17] . شاهد[15] . امام[14] . پیش[13] . دانشگاهی[13] . دبیرستان[13] . ایثارگران[12] . کشوری[12] . دی[11] . خرداد[10] . نمونه[10] . انسانی[9] . سوال[8] . Pro[7] . ماه[7] . v[6] . اسفند[6] . 1[6] . جواب[6] . چگونه خدمت گذار خوبی برای جامعه باشیم ؟ دانش آموزان چه می توانن[6] . تیر[5] . اول[5] . شهید[5] . فارسی[5] . نجفی[5] . نرم افزار[5] . مجموعه[4] . مدارس[4] . گروه[4] . کشور[4] . شناسی[4] . سوالات[4] . سال[4] . خدمتگزاری به مردم در سیره و سخن ...[4] . بازی[4] . خارج[4] . تجربی[4] . تهران[4] . آداب خدمت‏رسانى[4] . اراک[3] . Speed[3] . 85[3] . Flash[3] . for[3] . جبرانی[3] . حذف[3] . خمینی[3] . ریاضی[3] . سوالخرداد[3] . شعبده[3] . علامه[3] . نمونه2[3] . قدرتمند[3] . فیزیک[2] . فیلم[2] . فایل[2] . فتوشاپ[2] . گیر[2] . مدیریت[2] . مرکزی[2] . لوازم[2] . نشانه های ابرار و خدمتگزاران[2] . نقش[2] . نگار[2] . نمونه سوالات فیزیک 1 دانلود نمونه سوالات فیزیک 1 <**ا[2] . هاریاضی[2] . هازمین[2] . هازیست[2] . ها[2] . هاعلوم[2] . و[2] . وظیفه خدمت‏رسانی از آن جا که جامعه اسلامی یک واحد به هم پیوسته[2] . ویرایش[2] . ویندوز[2] . علوم[2] . عربی[2] . روایت[2] . شوک[2] . زیست[2] . سرعت[2] . زمین[2] . دزد[2] . دهنده[2] . تی[2] . خدمت گذاری و زیادى روزى چند چیز سبب افزایش خیرات و ثواب مى‏شود،[2] . تذهیب[2] . تبدیل[2] . پاداش احسان[2] . پایه[2] . ای[2] . بهترین[2] . بهشتی[2] . اسکریپت[2] . In[2] . Converter[2] . 86[2] . 87[2] . |[2] . 79[2] . All[2] . Backup[2] . One[2] . 83[2] . Need[2] . Patch[2] . اجتماعی[2] . ادبیات[2] . اسکلت[2] . استان[2] . آموزش[2] . آبسال[2] . Stronghold[2] . Studio[2] . SWF . The . tools . Top . Ultimate . Undercover . Utilities . آتلیه . آثار تربیتى خدمت رسانى . آثار خدمتگزاری . آخرین . آداب احسان . Video . Vista . Windows . WMV . XaraD . Xilisoft . آمیز . ابزارهای . ابزاری . اپل . اتش . اتوماتیک . آسان . آماده . آمار . استفاده . استودیو . اسلیمی . ازظهر . اسپید . PES . photo . Photoshop . Pinnacle . Platinum . Player . Plus . Portable . Of . 84 . Outpost . Pack . SQL . Strike . Professional . Recorder . recovery . Response . Ripper . Safari . SBMAV . Secret . serial . serialDriver . Server . Shift . Sims . soeditor . Sound . SP . Bandwidth . Banner . BSplayer . Business . C&C . Card . cd . Cleaner . ClipFisher . CloneDVD . collection . Allok . Amayeta . AnFX . Apex . Apple . ArcGIS . Archmodels . Arial . ASF . Ashampoo . Auto . 80 . |با . 2 . 74 . 75 . 77 . Accelerator . Adobe . Adobe® . Age . Aleo . Counter . CS . DeleteOnClick . Designer . Disk . Download . DVD . Edition . Effect . Empires . Encrypt . Enterprise . Evermotion . FIFA . Final . Firewall . Intro . IV . Kids . l . Legends . LimeWire . LITE . Madness . Maker . Mass . Monitor . MOV . MySQL . FrameMaker® . Games . Generals . Genius . Glary . graphic . GTA . Handy . HDDLife . HiDownload . اشتراک . اضافی . اطلاعات . افزاری . افزایش . افسانه . امارات . انگشتی . انگیزه ها در خدمتگزاری خدمت امری است پسندیده اما آنچه ارزش آن ر . انواع . اهمیت و جایگاه خدمت رسانى خدمت رسانى یعنى سود رسانى و خیر رسانى . امام على(ع) و کارگزاران از ابعاد الهام بخش در سیره امام على(ع) . ان . انتقال . بهینه . بیسکویت . ایثارگرانزیست . بازدید . بازیهای . بالن . باند . بر آوردن حاجات مردم . برابر . بزرگان و پیام خدمت شان . بعد . بعنوان . به چه کسى نیکى کنیم . پرسش مهر 9،پرسش مهر9،خدمت رسانی،خدمتگزاری،عدالت،هدف ازخدمت،پرسش . پشتیبان . پنجم . پهنا . پی . تبلیغات . تجربه . پک . تردستی . ترین . تصاویر . تعمیرات . توپ . توسط . تجربیدبیرستان . حرفه‌ای . حضرت امام راحل(ره) و خدمتگزاری " با دلی آرام و قلبی مطمئن و رو . جذاب . جنون . ثبت . جادویی . خانگی . خدمت به مردم در پرتو مسئولیت پذیری، از منظر رهبری بنابر عقیده ا . خدمت رسانى .
 

>> بازدید امروز: 189
>> بازدید دیروز: 216
>> مجموع بازدیدها: 538935
» درباره من «

نمونه سوالات متوسطه کلیه رشته ها

.::مرجع کد آهنگ::.

.::دریافت کد موزیک::.



» پیوندهای روزانه «

زعفرون
ܓ❥استخدام, اشتغال, کسب درآمد ܓ❥
سی شاپ
فروشگاه دی شاپ
یوزرنیم پسورد nod 32
خوداشتغالی, طرح اقتصادی زودبازده, استخدامی
سوالات کارشناسی ارشد
محبوبترین ها
مهشاپ
بازی و نرم افزار موبایل [42]
جک [65]
مقاله [68]
روانشناسی [101]
مشاوره [75]
جورواجور [47]
[آرشیو(21)]

» آرشیو مطالب «
هفته اول مهر87
هفته دوم مهر87
هفته سوم مهر87
هفته چهارم مهر87
هفته اول آبان87
هفته ادوم آبان87
هفته سوم آبان87
هفته چهارم آبان 87
هفته اول آذر 87
هفته دوم آذر
هفته سوم آذر87
هفته چهارم آذر87
هفته اول دی87
هفته دوم دی87
هفته سوم دی87
هفته چهارم دی87
هفته اول بهمن 87
هفته دوم بهمن 87
هفته سوم بهمن 87
هفته چهارم بهمن 87
هفته اول اسفند87
هفته دوم اسفند87
هفته سوم اسفند87
هفته چهارم اسفند87
هفته اول فروردین88
هفته دوم فروردین88
هفته سوم فروردین88
هفته چهارم فروردین88
هفته اول اردیبهشت88
هفته دوم اردیبهشت88
هفته سوم اردیبهشت88
هفته چهارم اردیبهشت88
هفته اول خرداد 88
هفته دوم خرداد 88
هفته سوم خرداد 88
هفته چهارم خرداد 88
هفته اول تیر 87
هفته دوم تیر 87
هفته سوم تیر 87
هفته چهارم تیر 87
دانلود نرم افزار و بازی
دانلود نرم افزار و بازی
دانلود نرم افزار و بازی
دانلود نرم افزار و بازی
دانلود نرم افزار و بازی
دانلود نرم افزار و بازی
دانلود نرم افزار و بازی
دانلود نرم افزار و بازی
دانلود نرم افزار و بازی
دانلود نرم افزار و بازی
دانلود نرم افزار و بازی
دانلود نرم افزار و بازی
دانلود نرم افزار و بازی
دانلود نرم افزار و بازی
دانلود نرم افزار و بازی
دانلود نرم افزار و بازی
دانلود نرم افزار و بازی
دانلود نرم افزار و بازی
افسانه جومونگ
گزارش تصویری عاشورا
افسانه جومونگ

» لوگوی وبلاگ «


» لینک دوستان «
گل باغ آشنایی
لحظه های آبی( سروده های فضل ا... قاسمی)
عاشق آسمونی
آخرالزمان و منتظران ظهور
تکنولوژی با طعم دوستی
نذر آقا
آنلاین گلچین
ای نام توبهترین سر آغاز
لنگه کفش
اسپایکا
سایت اطلاع رسانی دکتر رحمت سخنی Dr.Rahmat Sokhani
فروشگاه بیستِ بیست
سلطان شادمهرعقیلی...احسان عطارتبادکان
● بندیر ●
دیار عاشقان
تغییر مطلوب
%% ***-%%-[عشاق((عکس.مطلب.شعرو...)) -%%***%%
****شهرستان بجنورد****
حمایت مردمی دکتر احمدی نژاد
شعر انتظار ( مهدیانه )
یادداشتها و برداشتها
سارا احمدی
جهاد ادامه دارد...
پرنسس زیبایی
ما تا آخرایستاده ایم
ناز آهو
بانوی پایتخت
حقوق دانشگاه پیام نور ایلام

دوستی و دوست یابی
قصرماشین
توشه آخرت
مهر 84
کامپیوتر و لوازم جانبی و نرم افزار آموزش
دلتنگی های مـــــــــــــــن
دستگاه پاپ کورن ساز
ست سارافون ودامن شلواری نیلوف
عمو همه چی دان
مکاشفه مسیح
فتو بلاگ
راه های و فواید و تاثیر و روحیه ... خدمتگذاری
سوالات کارشناسی ارشد 91 , 92
سرود عرش
مقالات مشاوره و روانشناسی و اختلالات روانی و رفتاری
تبادل نظر
وای ندیدید شما ا!!!!!!!

اسرائیل کودک کش، اسرائیل بچه کش، اسرائیل آدم کش، اسرائیل تروریست
مجموعه مقالات رایانه MOGHALAT COMPUTER
هادرباد شناسی (روستایی در شرق شهرستان بیرجند)
چرا اینجوری؟
وبلاگ مرزداران عشق * ایران *
عاشورای سرخ،انتظارسبز
عدالت جویان نسل بیدار
خبرهای اسبفروشان
کودکان استثنایی
جدیدترین یوزر پسورد آنتی ویروس nod32- Kaspersky - Avira
یوزر آنتی ویروس و مسابقات تبیان و راسخون و قرآنی
زورخانه باباعلی
شناختی
روان شناسی کودکان استثنایی
مهدویت
نور الهی
مذهب عشق
پایگاه اطلاعاتی و کاربردی شایگان
روان شناسی و اتیسم
حب الحسین اجننی
*آوای ققنوس *
یاسوج عــــشقـــــولـــــک
تعقل و تفکر
شب مهتابی
منتظر بیداری
کتابخانه دیجیتال روانشناسی
جنبش قطره سرگشته
حـــــکــــمــــت آ بــــــــاد
کتاب الکترونیکی
کشکول
روان شناسی
آپدیت جدیدترین یوزر پسورد آنتی ویروس nod32
سرزمین انتظار
عکس متحرک و انیمیشن حیوانات گیاهان کودکان بالن گوشی پرندگان
روبان اصفهانی(اموزش رایگان قدم به قدم هنرهای دستی باعکس)
کودک هشتاد و هشت علی زارع
عوامل پیشرفت ،راه‌های پیشرفت و موانع پیشرفت چیست ؟ عکس جالب
تنها
سایه ی همیشگی من
کوهنوردی
به نام خدا
افکارسادات افغانستان
اگه احمدی نژاد 50 کیلو وزن داره 45 کیلوش جیگره
طوفان در پرانتز
عکس بازیگران ، پیامک ، دانلود بازی نرم افزار ، کد متفاوت ، مقاله
پرسش مهر 10
هوای بارانی
خدمات اینترنتی و حراج نرم افزار
نرم افزارهای تخصصی و موبایل و نرم افزارهای آموزشی تخصصی و موبایل
لوازم آرایشی و بهداشتی و ادکلن
پارس دانلود
سوپر لینکستان لیندا
هر چی که بخواهی هست
مقالات اختلالات رفتاری و روانی...
اختلالات و مشکلات جنسی
اقاقیای من
سوپر لینک خشگل دختر
میعادگاه
عکس لود
همه چی هست؟!!!!
خفن سرا
عکس و پیامک و دانلود بازی و نرم افزار
فروشگاه کتب روانشناسی، اسلامی، ایران شناسی وسیستم عامل
لوازم خانگی و اثاثیه منزل و لوازم آشپزی
یا امیر المؤمنین
کتاب، مهندسی، روانشناسی، مدیریت، اقتصاد، لغتنامه، شعر، داستان
دستبند، انگشتر، گردنبند، مدال، سرویس، گوشواره، زیورآلات
نرم افزارهای، مالی، اداری حسابداری، انبارداری،
لوازم بهداشتی آرایشی،عطر ، آدکلن ، لوازم لاغری و کرم
نرم افزار آموزشی درسی، دانشگاهی، کامپیوتر، فنی مهندسی،کودک
فروشگاه نرم افزارهای گرافیکی و سرگرمی و بازی
نرم افزارهای میکس مونتاژ و آموزشی میکس مونتاژ
پوشاک & تی شرت دخترانه پسرانه استین کوتاه و بلند & ژاکت
دانشمندی برای تمام فصول
مسیح اندیمشک
سکوت نیمه شب
کالای بیستِ بیست در فروشگاه بیست وای بیست
کوچک های بزرگ
دختر و پسر ها فراموش نکنند اینجا مرکز عکس های جدید ودانلوده
سریال افسانه جومونگ
ماهیان آکواریمی
چی داری؟ عکس ....
مشکلات زندگی جنسی آیا در زندگیتان ؟؟؟؟
پیچیدگی سکوت
متفاوت
حدیث نفس
یادداشت های یه آسمونی
هر چی دوس داری اسمشو بذار
تا ریشه هست، جوانه باید زد...
رنگارنگ
دلتنگی.تنهایی.مهربونی
لینک باکس
منتظران دل شکسته
شهید محمدهادی جاودانی (کمیل)
آخرین خبرها last news
اس ام اس عاشقانه اس ام اس سرکاری - sms love - smsi.parsiblog
روح .راه .ارامش
::::: نـو ر و ز :::::
سلام محب برمحبان حسین ع
دنیا به روایت یوسف
پشت خطی
در سایه سار وحدت
جک،عکس،نرم افزار
گرانبهاترین کالا در گرانترین فروشگاه، بهترین خرید بهترین یادگاری
فرهنگی هنری، عکس، مدل لباس، مانتو، ژاکت، سارافون دخترانه و زنانه
عدل
سوالات کنکور دکتری
شاید تو باشی...
دلمه پیچ, دستگاه دلمه پیچ Dolmer
هسته گیر آلبالو
دل خوش
قالب بستنی ساز کودک
فروش دستگاه دلمه پیچ, فروش دستگاه دولمه پیچ
روان شناسی
آموزش شنا در خانه
هایپرمارکت
گلچین اینترنتی

» صفحات اختصاصی «

» وضعیت من در یاهو «
یــــاهـو
» طراح قالب «