هفته سوم خرداد 88 - نمونه سوالات متوسطه کلیه رشته ها
سفارش تبلیغ
صبا ویژن
 
 
نمونه سوالات متوسطه کلیه رشته ها
 
 
 
»» پاداش

پاداش

رسول گرامى صلى الله علیه وآله: مَن ردَّ عن عِرضِ أخیه کانَ لَه حِجاباً مِن النّار؛ کسى که از حیثیت برادر دینى خود دفاع کند و آبرویش را بخرد همان دفاع، حجابى در برابر آتش جهنم برایش خواهد بود. آبروى مؤمن در روایت به حرمت کعبه تشبیه شده است. و بیان اهمیت آن فرصتى فراوان مى خواهد.

در این فصل به نمونه هایى از پاداشهاى آخرتى خدمت رسانى اشاره مى شود. رضوان الله بهشت درجاتى دارد که والاترینش رضوان است.

امام على علیه السلام مى فرماید: «هر که به یتیم پناه دهد، به ضعیف رحم و دلسوزى کند، پدر و مادرش را یارى کند، نسبت به فرزند و زیر دستش با مدارا و مهربانى رفتار کند خداى تعالى او را به رضوان خود ببرد و رحمتش را بر او روان کند. و هر کس که غضب خود را کنترل کند و خوشنودیش را بر دیگران بگستراند و خوبیهایش را بذل و بخشش نماید و صله رحم و اداى امانت داشته باشد خداى تعالى او را در نور اعظم خویش قرار دهد». توشه بر دوش به سوى آخرت زهرى مى گوید: در شبى تاریک و سرد، على بن حسین علیه السلام را دیدم که مقدارى آذوقه به دوش گرفته، مى رود.

گفتم: یا بن رسول الله! این چیست، به کجا مى برید؟ حضرت فرمودند: زهرى! من مسافرم.

این توشه سفر من است.

مى برم درجاى محفوظى بگذارم (تا هنگام مسافرت دست خالى و بى توشه نباشم!).

گفتم: یا بن رسول الله! این غلام من است، اجازه بفرما، بار را به دوش بگیرد و هر جا مى خواهى ببرد. فرمود: تو را به خدا بگذار من خودم بار خود را ببرم، تو راه خود را بگیر و برو با من کارى نداشته باش! زهرى بعد از چند روز حضرت را دید، عرض کرد: یا بن رسول الله! من از آن سفرى که آن شب درباره اش سخن مى گفتى، اثرى ندیدم! فرمود: سفر آخرت را مى گفتم و سفر مرگ نظرم بود که براى آن آماده مى شدم! سپس آن حضرت هدف خود را از بردن آن توشه در شب به خانه هاى نیازمندان توضیح داد و فرمود: آمادگى براى مرگ با دورى جستن از حرام و خیرات دادن به دست مى آید.

 امالى شیخ مفید (ره)، ص 338.

 المحاسن و المساوى، ج 1 ص 365؛ مستدرک الوسائل، ج 2، ص 279.137) بحار، ج 46، ص 65.

 نوشته های دیگران ()
نویسنده متن فوق: » حسن hassan ( پنج شنبه 88/3/21 :: ساعت 4:0 عصر )

»» یتیم

  یتیم

امام باقرعلیه السلام: مَن آوَىَ الیتیمَ بَنَى اللهُ لَه بَیتاً فى الجنّة؛هر که یتیمى را پناه دهد، خداوند در بهشت براى او خانه اى بنا کند. امام على علیه السلام در بستر شهادت، در سفارش به یتیمان مى فرماید: «خدا را خدا را، [از خدا بترسید] درباره یتیمان و مباد یک روز سیرشان کنید و یک روز گرسنه بمانند و مبادا با حضور شما آنان از بین بروند؛ زیرا از رسول خداصلى الله علیه وآله شنیدم که مى فرمود: هر کس یتیمى را سر پرستى کند تا آنکه شاغل و بى نیاز شود، خداوند (عزّوجلّ) با این کار، بهشت را بر او واجب گرداند، همچنان که آتش دوزخ را برخورنده مال یتیم واجب ساخته است». قرآنو روایات درباره یتیم تأکید بسیار دارند: رسول خداصلى الله علیه وآله: «هنگامى که یتیمى گریه مى کند، عرش خدا به لرزه در آید».

ابن ابى اوفى مى گوید: در محضر رسول خداصلى الله علیه وآله نشسته بودیم، پسر بچه اى نزد حضرت آمد و عرض کرد: کودک یتیمى هستم، با خواهرى یتیم و مادرى بیوه.

از آنچه خدا به شما داده به ما عطا کنید، رسول خدا به بلال گفت تا از خانه مقدارى خرما آورد و به او دادند. معاذ بن جبل بر سرش دستى کشید و گفت: خدا یتیمى تو را جبران کند و تو را جانشین صالحى براى پدرت قرار دهد...

رسول خداصلى الله علیه وآله فرمود: هر کس از شما سرپرستى یتیمى را به عهده گیرد و حق آن را ادا کند و دست بر یتیم بکشد، خداوند به عدد هر مویى، حسنه براى او مى نویسد و او را کمال مى بخشد. حجة الاسلام رحیمیان مى گوید: چندى پیش یک خانم ایتالیایى که شغل او معلمى و دینش مسیحیت بود نامه اى آکنده از ابراز محبت و علاقه نسبت به امام و راه او، همراه یک گردنبند طلا براى حضرت امام فرستاده بود. و متذکر شده بود که این گردن بند را که یادگار ازدواجم هست و به همین جهت آن را دوست دارم به نشانه علاقه و اشتیاقم به شما و راهتان، تقدیم شما نمودم.

ما گردنبند را با ترجمه نامه خدمت امام دادیم، دو سه روز بعد اتفاقاً دختر بچه اى را آوردند که پدرش در جبهه مفقود الاثر شده بود، بچه را که افسرده بود به فرمان امام وارد اتاق کردیم.

امام او را روى زانوى خود نشاند و صورت مبارکش را به صورت بچه چسبانید و دست بر سر او گذاشت. و ضعیتى که نسبت به فرزندان خودشان دیده نشده بود. و مدتى با همین حالت آهسته با او سخن گفتند.

با آنکه بچه افسرده بود.

بالاخره در آغوش امام خندید و به دنبال آن امام نیز انگار احساس سبکى و انبساط کرد و آن گاه معظم له همان گردن بند را به گردن دختر انداختند و دختر بچه در حالى که از خوشحالى در پوست خود نمى گنجید از خدمت امام قدس سره بیرون رفت. امام على علیه السلام مى فرماید: «هیچ مرد و زن مؤمنى نیست که دست محبت بر سر یتیمى بگذارد، مگر اینکه خداوند به اندازه هر تار مویى که برآن دست کشیده است ثوابى برایش بنویسد».پیامبر خداصلى الله علیه وآله انگشت اشاره و میانى خود را نشان داد و فرمود: «من و سرپرست یتیم - در صورتى که از خداوند (عزوجل) پرواکند - در بهشت مانند این دو هستیم» پدر یتیمان عصر خلافت امام على علیه السلام بود، و آن حضرت در کوفه بودند.

مردى از همدان و حلوان.

مقدارى عسل و انجیر براى حضرت على علیه السلام آورد. امام على علیه السلام هماندم رؤساى اصحابش را طلبید و به آنها فرمود: کودکان یتیم را حاضر نمایند.

آنها کودکان یتیم را حاضر نمودند.

آن حضرت سر مشکهاى عسل را در اختیار آنها قرار داد تا عسل بخورند.

سپس آن عسل را در میان ظرفها ریخت و بین مردم تقسیم نمود.

شخصى پرسید: اى امیر مؤمنان! چرا باید یتیمان از سر مشک ها بخورند نه دیگران؟ امام على علیه السلام در پاسخ فرمود: «إنّ الإمام ابو الیَتامى و إنّما ألمَقَهُم هذا بِرِعایة الآباء»؛ همانا امام، پدر یتیمان است و من به خاطر آنکه نسبت به آنها پدرى کرده باشم خوردن آنها را به آن کودکان یتیم واگذار کردم».

پی نوشت:

میزان الحکمه، ج14، ص 7

بقره (2): 220؛ ماعون (

1-2؛ بلد (90):14-

ضحى (93): 6 و 9؛ نساء (

بحار، ج 72، ص 5.194) مجمع البیان، ج10، ص 506؛

نهضت خدمت رسانى، ص157.

نهضت خدمت رسانى، ص158؛

سرگذشتهاى ویژه، ج 5، ص 66-67.196)

بحار الانوار، ج 73، ص 4، ح 9.

نورالثقلین، ج 5، ص 597، ح 2

اصول کافى، ج 1، ص 406، ح 5.

باب مایجب من حق الامام على الرّعیّه.

 نوشته های دیگران ()
نویسنده متن فوق: » حسن hassan ( سه شنبه 88/3/19 :: ساعت 4:0 عصر )

»» یارى

یارى

امام صادق علیه السلام: أنصِفِ النّاسَ مِن نَفسِک، وَ واسِهِم مِن مالِکَ، وارْضَ لَهم بِما تَرضى لِنَفسِک؛ با مردم انصاف داشته باش و از مالت با آنان مواسات کن و آنچه براى خود مى پسندى براى آنان نیز بخواه.

در فرهنگ اسلامى، یارى رسانى به همدیگر را «مواسات» مى نامند و به اندازه اى اهمیّت دارد که در کتابهاى مهم ما مثل وسائل الشیعه، مستدرک الوسائل و بحار الانوار، فصلى در اهمیت و ارزش همیارى گشوده و حدیث هاى متعددى بیان شده است.

البته در عصر پیامبرصلى الله علیه وآله و امامان علیهم السلام مشکلاتى چون خوراک و لباس، از مهم ترین مسائل زندگى به حساب مى آمده است از این رو بیشتر حدیث ها در این باره است. و لى امروزه علاوه بر هزینه هاى جارى مثل خوراک و پوشاک، مشکلات پیچیده ترى نیز مثل اشتغال، ازدواج، مسکن و...

براى مردم وجود دارد که در آن زمان اینها در درجه اوّل اهمیت نبود. مفضّل گوید: امام صادق علیه السلام به من فرمود: دقّت کن، آنچه استفاده کردى به برادرانت برگردان؛ زیرا «إنّ الحَسنات یُذهِبنَ السیّئات»؛ نیکویى بدى ها را مى برد.

رسول خداصلى الله علیه وآله فرمود: سه چیز است که این امّت توان انجام آن را - به طور کامل - ندارد: 1.مواسات با برادر در مال خویش؛ 2.با مردم از جانب خود انصاف دادن؛ 3.ذکر خدا در هر حال، و این ذکر، تنها به گفتن «سبحانَ الله والحمد للّه ولا إله إلاّ الله والله أکبر» نیست بلکه اگر به چیزى برسند که حرام شده، از خدا بترسند و از آن در گذرند. راوى گوید: مردى دیر نزد رسول خداصلى الله علیه وآله حاضر شد، حضرت پرسید: چه سبب شد که دیر آمدى؟ در پاسخ گفت: اى رسول خدا برهنگى مرا بازداشت.

پیامبرصلى الله علیه وآله فرمود: آیا همسایه اى نداشتى که داراى دو جامه باشد و یکى را به تو عاریه دهد؟ گفت :آرى اى رسول خدا (داشت ولى نداد).

حضرت فرمود :پس او برادر تو نیست. امام صادق علیه السلام به مفضّل بن عمر مى فرماید:شیعیان ما را به دو خصلت بیازماى و هر که داراى آن دو خصلت باشد با وى رفت وآمد و دوستى کن و گرنه از وى بپرهیز و حتماً کناره گیرى کن.

پرسیدند: آن دو خصلت چیستند؟ فرمود: «المُحافَظَةُ عَلى الصّلَواتِ فى مَواقیتِهِنّ، و المواساةُ لِلإخوان و إن کان الشى ءُ قَلیلاً»نماز به وقت خواندن و مواسات با برادران اگر چه با چیز اندکى باشد.

یکى از همراهان امام در نجف مى گوید: ...بعضى مواقع به حضور ایشان مى رسیدیم که فلان شخص آمده و احتیاج به کمک دارد.

مقدار قابل توجهى به او کمک مى کردند، بعد متوجه مى شدیم آن شخص بسیار محتاج بوده است.

در این مورد یکى از افراد اظهار داشت: من پیش هر کسى مى رفتم مقدار مختصرى کمک مى کردند، ولى وقتى پیش امام آمدم با این که مرا نمى شناخت ؛ اما با این کمک، زندگى مرا خرید و فرزندانم را از مرگ نجات داد.

هنگامى که براى حرم یا کار دیگر از خانه خارج مى شد و نیز وقتى باز مى گشت گاهى مى فرمود: آقاى فلانى شما براى فلان شخص یک عبا بخرید.

در خیابان و حرم مواظب بودند که اگر طلبه اى وضع خوبى ندارد فورى دستور مى داد که براى او عبا بخرند! عرضه گندم ارزان، به وقت گرانى امام صادق علیه السلام به معتب (مسؤول خرج خانه خود) فرمود: معتب اجناس در حال گران شدن است، ما امسال در خانه چه مقدار خوراکى داریم؟ معتب: عرض کردم، به قدرى که چندین ماه را کفایت کند گندم ذخیره داریم.

- آنها را به بازار ببر و در اختیار مردم بگذار و بفروش! - یا بن رسول الله! گندم در مدینه نایاب است، اگر اینها را بفروشیم دیگر خریدن گندم براى ما میسر نخواهد شد.

- سخن همین است که گفتم، همه گندم ها را در اختیار مردم بگذار و بفروش! معتب مى گوید: پس از آنکه گندم ها را فروختم و نتیجه را به امام اطلاع دادم، حضرت فرمود: بعد از این، نان خانه مرا روز به روز از بازار بخر؛ نان خانه من از این پس، باید نیمى از گندم و نیمى از جو باشد و نباید با نانى که در حال حاضر توده مردم مصرف مى کنند تفاوت داشته باشد.

من - بحمد الله - توانایى دارم که تا آخر سال خانه خود را با نان گندم به بهترین وجهى اداره کنم، ولى این کار را نمى کنم تا در پیشگاه الهى اقتصاد و محاسبه در زندگى را رعایت کرده باشم.

پی نوشت:

بحار، ج 78، ص 227.

هود (11): 114.

وسائل الشیعه، ج 12، ص 27، ح 15554.

مصادقه الاخوان، ص 36،ح 4، باب مواساة الاخوان.

مصادقة الاخوان، ص 36، ح 2.

سیماى فرزانگان، ص 348.

بحار، ج 47، 59؛ داستانهاى بحار الانوار، ج 1، ص 118-119.

 نوشته های دیگران ()
نویسنده متن فوق: » حسن hassan ( یکشنبه 88/3/17 :: ساعت 4:0 عصر )

»» اندوه امیرمؤمنان علیه‏السلام از ستم به زنان اهل کتاب

اندوه امیرمؤمنان علیه‏السلام از ستم به زنان اهل کتاب

ارزش نیکوکاری

آن حضرت در نهج‏البلاغه در ارزش کار نیک و عمل پسندیده چنین می‏فرمایند: «کار نیک به جا آورید و آن را هر مقدار که باشد کوچک نشمارید، زیرا کوچک آن بزرگ، واندک آن فراوان است، و کسی از شما نگوید که دیگری در انجام کار نیک از من سزاوارتر است! گرچه سوگند به خدا که چنین است. خوب و بد را طرفدارانی است که هرگاه هر کدام از آن دو را واگذارید، انجامشان خواهند داد.»

ادامه مطلب...

نوشته های دیگران ()
نویسنده متن فوق: » حسن hassan ( جمعه 88/3/15 :: ساعت 11:29 عصر )


»» لیست کل یادداشت های این وبلاگ

نمونه سوالات مطالعات اجتماعی سال اول متوسطه کلیه رشته ها
نمونه سوالات عربی 1 سال اول متوسطه کلیه رشته ها
نمونه سوالات زبان فارسی 1 سال اول متوسطه کلیه رشته ها
نمونه سوالات ادبیات فارسی 1 سال اول متوسطه کلیه رشته ها
نمونه سوالات علوم زیستی سال اول متوسطه کلیه رشته ها
نمونه سوالات زبان انگلیسی 1 سال اول متوسطه کلیه رشته ها
نمونه سوالات شیمی 1 سال اول متوسطه کلیه رشته ها
نمونه سوالات فیزیک 1 سال اول متوسطه کلیه رشته ها
نمونه سوالات ریاضی 1 سال اول متوسطه کلیه رشته ها
نمونه سوالات دین و زندگی سال اول متوسطه کلیه رشته ها
هندبوکهای مهندسی فلزات ASM
بزرگترین منبع اطلاعاتی جانورشناسی
گنجینه کتاب
پکیج طلایی تست زنی به روش مهندسی معکوس شامل 7 سی دی و 5 جزوه دیج
کتابخانه الکترونیکی شعرای معاصر
[همه عناوین(578)][عناوین آرشیوشده]


کلیه[18] . متوسطه[17] . رشته[17] . شاهد[15] . امام[14] . پیش[13] . دانشگاهی[13] . دبیرستان[13] . ایثارگران[12] . کشوری[12] . دی[11] . خرداد[10] . نمونه[10] . انسانی[9] . سوال[8] . Pro[7] . ماه[7] . v[6] . اسفند[6] . 1[6] . جواب[6] . چگونه خدمت گذار خوبی برای جامعه باشیم ؟ دانش آموزان چه می توانن[6] . تیر[5] . اول[5] . شهید[5] . فارسی[5] . نجفی[5] . نرم افزار[5] . مجموعه[4] . مدارس[4] . گروه[4] . کشور[4] . شناسی[4] . سوالات[4] . سال[4] . خدمتگزاری به مردم در سیره و سخن ...[4] . بازی[4] . خارج[4] . تجربی[4] . تهران[4] . آداب خدمت‏رسانى[4] . اراک[3] . Speed[3] . 85[3] . Flash[3] . for[3] . جبرانی[3] . حذف[3] . خمینی[3] . ریاضی[3] . سوالخرداد[3] . شعبده[3] . علامه[3] . نمونه2[3] . قدرتمند[3] . فیزیک[2] . فیلم[2] . فایل[2] . فتوشاپ[2] . گیر[2] . مدیریت[2] . مرکزی[2] . لوازم[2] . نشانه های ابرار و خدمتگزاران[2] . نقش[2] . نگار[2] . نمونه سوالات فیزیک 1 دانلود نمونه سوالات فیزیک 1 <**ا[2] . هاریاضی[2] . هازمین[2] . هازیست[2] . ها[2] . هاعلوم[2] . و[2] . وظیفه خدمت‏رسانی از آن جا که جامعه اسلامی یک واحد به هم پیوسته[2] . ویرایش[2] . ویندوز[2] . علوم[2] . عربی[2] . روایت[2] . شوک[2] . زیست[2] . سرعت[2] . زمین[2] . دزد[2] . دهنده[2] . تی[2] . خدمت گذاری و زیادى روزى چند چیز سبب افزایش خیرات و ثواب مى‏شود،[2] . تذهیب[2] . تبدیل[2] . پاداش احسان[2] . پایه[2] . ای[2] . بهترین[2] . بهشتی[2] . اسکریپت[2] . In[2] . Converter[2] . 86[2] . 87[2] . |[2] . 79[2] . All[2] . Backup[2] . One[2] . 83[2] . Need[2] . Patch[2] . اجتماعی[2] . ادبیات[2] . اسکلت[2] . استان[2] . آموزش[2] . آبسال[2] . Stronghold[2] . Studio[2] . SWF . The . tools . Top . Ultimate . Undercover . Utilities . آتلیه . آثار تربیتى خدمت رسانى . آثار خدمتگزاری . آخرین . آداب احسان . Video . Vista . Windows . WMV . XaraD . Xilisoft . آمیز . ابزارهای . ابزاری . اپل . اتش . اتوماتیک . آسان . آماده . آمار . استفاده . استودیو . اسلیمی . ازظهر . اسپید . PES . photo . Photoshop . Pinnacle . Platinum . Player . Plus . Portable . Of . 84 . Outpost . Pack . SQL . Strike . Professional . Recorder . recovery . Response . Ripper . Safari . SBMAV . Secret . serial . serialDriver . Server . Shift . Sims . soeditor . Sound . SP . Bandwidth . Banner . BSplayer . Business . C&C . Card . cd . Cleaner . ClipFisher . CloneDVD . collection . Allok . Amayeta . AnFX . Apex . Apple . ArcGIS . Archmodels . Arial . ASF . Ashampoo . Auto . 80 . |با . 2 . 74 . 75 . 77 . Accelerator . Adobe . Adobe® . Age . Aleo . Counter . CS . DeleteOnClick . Designer . Disk . Download . DVD . Edition . Effect . Empires . Encrypt . Enterprise . Evermotion . FIFA . Final . Firewall . Intro . IV . Kids . l . Legends . LimeWire . LITE . Madness . Maker . Mass . Monitor . MOV . MySQL . FrameMaker® . Games . Generals . Genius . Glary . graphic . GTA . Handy . HDDLife . HiDownload . اشتراک . اضافی . اطلاعات . افزاری . افزایش . افسانه . امارات . انگشتی . انگیزه ها در خدمتگزاری خدمت امری است پسندیده اما آنچه ارزش آن ر . انواع . اهمیت و جایگاه خدمت رسانى خدمت رسانى یعنى سود رسانى و خیر رسانى . امام على(ع) و کارگزاران از ابعاد الهام بخش در سیره امام على(ع) . ان . انتقال . بهینه . بیسکویت . ایثارگرانزیست . بازدید . بازیهای . بالن . باند . بر آوردن حاجات مردم . برابر . بزرگان و پیام خدمت شان . بعد . بعنوان . به چه کسى نیکى کنیم . پرسش مهر 9،پرسش مهر9،خدمت رسانی،خدمتگزاری،عدالت،هدف ازخدمت،پرسش . پشتیبان . پنجم . پهنا . پی . تبلیغات . تجربه . پک . تردستی . ترین . تصاویر . تعمیرات . توپ . توسط . تجربیدبیرستان . حرفه‌ای . حضرت امام راحل(ره) و خدمتگزاری " با دلی آرام و قلبی مطمئن و رو . جذاب . جنون . ثبت . جادویی . خانگی . خدمت به مردم در پرتو مسئولیت پذیری، از منظر رهبری بنابر عقیده ا . خدمت رسانى .
 

>> بازدید امروز: 31
>> بازدید دیروز: 160
>> مجموع بازدیدها: 540670
» درباره من «

نمونه سوالات متوسطه کلیه رشته ها

.::مرجع کد آهنگ::.

.::دریافت کد موزیک::.» پیوندهای روزانه «

زعفرون
ܓ❥استخدام, اشتغال, کسب درآمد ܓ❥
سی شاپ
فروشگاه دی شاپ
یوزرنیم پسورد nod 32
خوداشتغالی, طرح اقتصادی زودبازده, استخدامی
سوالات کارشناسی ارشد
محبوبترین ها
مهشاپ
بازی و نرم افزار موبایل [42]
جک [65]
مقاله [68]
روانشناسی [101]
مشاوره [75]
جورواجور [47]
[آرشیو(21)]

» آرشیو مطالب «
هفته اول مهر87
هفته دوم مهر87
هفته سوم مهر87
هفته چهارم مهر87
هفته اول آبان87
هفته ادوم آبان87
هفته سوم آبان87
هفته چهارم آبان 87
هفته اول آذر 87
هفته دوم آذر
هفته سوم آذر87
هفته چهارم آذر87
هفته اول دی87
هفته دوم دی87
هفته سوم دی87
هفته چهارم دی87
هفته اول بهمن 87
هفته دوم بهمن 87
هفته سوم بهمن 87
هفته چهارم بهمن 87
هفته اول اسفند87
هفته دوم اسفند87
هفته سوم اسفند87
هفته چهارم اسفند87
هفته اول فروردین88
هفته دوم فروردین88
هفته سوم فروردین88
هفته چهارم فروردین88
هفته اول اردیبهشت88
هفته دوم اردیبهشت88
هفته سوم اردیبهشت88
هفته چهارم اردیبهشت88
هفته اول خرداد 88
هفته دوم خرداد 88
هفته سوم خرداد 88
هفته چهارم خرداد 88
هفته اول تیر 87
هفته دوم تیر 87
هفته سوم تیر 87
هفته چهارم تیر 87
دانلود نرم افزار و بازی
دانلود نرم افزار و بازی
دانلود نرم افزار و بازی
دانلود نرم افزار و بازی
دانلود نرم افزار و بازی
دانلود نرم افزار و بازی
دانلود نرم افزار و بازی
دانلود نرم افزار و بازی
دانلود نرم افزار و بازی
دانلود نرم افزار و بازی
دانلود نرم افزار و بازی
دانلود نرم افزار و بازی
دانلود نرم افزار و بازی
دانلود نرم افزار و بازی
دانلود نرم افزار و بازی
دانلود نرم افزار و بازی
دانلود نرم افزار و بازی
دانلود نرم افزار و بازی
افسانه جومونگ
گزارش تصویری عاشورا
افسانه جومونگ

» لوگوی وبلاگ «


» لینک دوستان «
عاشق آسمونی
گل باغ آشنایی
لحظه های آبی( سروده های فضل ا... قاسمی)
آخرالزمان و منتظران ظهور
تکنولوژی با طعم دوستی
نذر آقا
آنلاین گلچین
ای نام توبهترین سر آغاز
لنگه کفش
اسپایکا
سایت اطلاع رسانی دکتر رحمت سخنی Dr.Rahmat Sokhani
فروشگاه بیستِ بیست
سلطان شادمهرعقیلی...احسان عطارتبادکان
● بندیر ●
دیار عاشقان
تغییر مطلوب
%% ***-%%-[عشاق((عکس.مطلب.شعرو...)) -%%***%%
****شهرستان بجنورد****
حمایت مردمی دکتر احمدی نژاد
شعر انتظار ( مهدیانه )
یادداشتها و برداشتها
سارا احمدی
جهاد ادامه دارد...
پرنسس زیبایی
ما تا آخرایستاده ایم
ناز آهو
بانوی پایتخت
حقوق دانشگاه پیام نور ایلام

دوستی و دوست یابی
قصرماشین
توشه آخرت
مهر 84
کامپیوتر و لوازم جانبی و نرم افزار آموزش
دلتنگی های مـــــــــــــــن
دستگاه پاپ کورن ساز
ست سارافون ودامن شلواری نیلوف
عمو همه چی دان
مکاشفه مسیح
فتو بلاگ
راه های و فواید و تاثیر و روحیه ... خدمتگذاری
سوالات کارشناسی ارشد 91 , 92
سرود عرش
مقالات مشاوره و روانشناسی و اختلالات روانی و رفتاری
تبادل نظر
وای ندیدید شما ا!!!!!!!

اسرائیل کودک کش، اسرائیل بچه کش، اسرائیل آدم کش، اسرائیل تروریست
مجموعه مقالات رایانه MOGHALAT COMPUTER
هادرباد شناسی (روستایی در شرق شهرستان بیرجند)
چرا اینجوری؟
وبلاگ مرزداران عشق * ایران *
عاشورای سرخ،انتظارسبز
عدالت جویان نسل بیدار
خبرهای اسبفروشان
کودکان استثنایی
جدیدترین یوزر پسورد آنتی ویروس nod32- Kaspersky - Avira
یوزر آنتی ویروس و مسابقات تبیان و راسخون و قرآنی
زورخانه باباعلی
شناختی
روان شناسی کودکان استثنایی
مهدویت
نور الهی
مذهب عشق
پایگاه اطلاعاتی و کاربردی شایگان
روان شناسی و اتیسم
حب الحسین اجننی
*آوای ققنوس *
یاسوج عــــشقـــــولـــــک
تعقل و تفکر
شب مهتابی
منتظر بیداری
کتابخانه دیجیتال روانشناسی
جنبش قطره سرگشته
حـــــکــــمــــت آ بــــــــاد
کتاب الکترونیکی
کشکول
روان شناسی
آپدیت جدیدترین یوزر پسورد آنتی ویروس nod32
سرزمین انتظار
عکس متحرک و انیمیشن حیوانات گیاهان کودکان بالن گوشی پرندگان
روبان اصفهانی(اموزش رایگان قدم به قدم هنرهای دستی باعکس)
کودک هشتاد و هشت علی زارع
عوامل پیشرفت ،راه‌های پیشرفت و موانع پیشرفت چیست ؟ عکس جالب
تنها
سایه ی همیشگی من
کوهنوردی
به نام خدا
افکارسادات افغانستان
اگه احمدی نژاد 50 کیلو وزن داره 45 کیلوش جیگره
طوفان در پرانتز
عکس بازیگران ، پیامک ، دانلود بازی نرم افزار ، کد متفاوت ، مقاله
پرسش مهر 10
هوای بارانی
خدمات اینترنتی و حراج نرم افزار
نرم افزارهای تخصصی و موبایل و نرم افزارهای آموزشی تخصصی و موبایل
لوازم آرایشی و بهداشتی و ادکلن
پارس دانلود
سوپر لینکستان لیندا
هر چی که بخواهی هست
مقالات اختلالات رفتاری و روانی...
اختلالات و مشکلات جنسی
اقاقیای من
سوپر لینک خشگل دختر
میعادگاه
عکس لود
همه چی هست؟!!!!
خفن سرا
عکس و پیامک و دانلود بازی و نرم افزار
فروشگاه کتب روانشناسی، اسلامی، ایران شناسی وسیستم عامل
لوازم خانگی و اثاثیه منزل و لوازم آشپزی
یا امیر المؤمنین
کتاب، مهندسی، روانشناسی، مدیریت، اقتصاد، لغتنامه، شعر، داستان
دستبند، انگشتر، گردنبند، مدال، سرویس، گوشواره، زیورآلات
نرم افزارهای، مالی، اداری حسابداری، انبارداری،
لوازم بهداشتی آرایشی،عطر ، آدکلن ، لوازم لاغری و کرم
نرم افزار آموزشی درسی، دانشگاهی، کامپیوتر، فنی مهندسی،کودک
فروشگاه نرم افزارهای گرافیکی و سرگرمی و بازی
نرم افزارهای میکس مونتاژ و آموزشی میکس مونتاژ
پوشاک & تی شرت دخترانه پسرانه استین کوتاه و بلند & ژاکت
دانشمندی برای تمام فصول
مسیح اندیمشک
سکوت نیمه شب
کالای بیستِ بیست در فروشگاه بیست وای بیست
کوچک های بزرگ
دختر و پسر ها فراموش نکنند اینجا مرکز عکس های جدید ودانلوده
سریال افسانه جومونگ
ماهیان آکواریمی
چی داری؟ عکس ....
مشکلات زندگی جنسی آیا در زندگیتان ؟؟؟؟
پیچیدگی سکوت
متفاوت
حدیث نفس
یادداشت های یه آسمونی
هر چی دوس داری اسمشو بذار
تا ریشه هست، جوانه باید زد...
رنگارنگ
دلتنگی.تنهایی.مهربونی
لینک باکس
منتظران دل شکسته
شهید محمدهادی جاودانی (کمیل)
آخرین خبرها last news
اس ام اس عاشقانه اس ام اس سرکاری - sms love - smsi.parsiblog
روح .راه .ارامش
::::: نـو ر و ز :::::
سلام محب برمحبان حسین ع
دنیا به روایت یوسف
پشت خطی
در سایه سار وحدت
جک،عکس،نرم افزار
گرانبهاترین کالا در گرانترین فروشگاه، بهترین خرید بهترین یادگاری
فرهنگی هنری، عکس، مدل لباس، مانتو، ژاکت، سارافون دخترانه و زنانه
عدل
سوالات کنکور دکتری
شاید تو باشی...
دلمه پیچ, دستگاه دلمه پیچ Dolmer
هسته گیر آلبالو
دل خوش
قالب بستنی ساز کودک
فروش دستگاه دلمه پیچ, فروش دستگاه دولمه پیچ
روان شناسی
آموزش شنا در خانه
هایپرمارکت
گلچین اینترنتی

» صفحات اختصاصی «

» وضعیت من در یاهو «
یــــاهـو
» طراح قالب «