هفته چهارم آبان 87 - نمونه سوالات متوسطه کلیه رشته ها
سفارش تبلیغ
صبا ویژن
 
 
نمونه سوالات متوسطه کلیه رشته ها
 
 
 
»» خدمت رسانی و امام سجاد(ع)

خدمت رسانی و امام سجاد(ع)

این حق گاه چنان روشن است که مردم را به پاسخگویی متقابل وادار می‏کند، مانند حق پدر، معلم، و گاه به واسطه و پنهان است مانند حق نیازمندان، مستضعفان و ... که با دقت در زنجیره اجتماع می‏توان حقوق آنها را نسبت‏به خود کشف کرد و آنگاه است که خدمت‏به آنان نیز ضروری می‏شود .

درک این تحلیل وقتی راحت‏تر خواهد شد که بدانیم مردی از امام زین العابدین علیه السلام درباره «حق معلوم‏» در آیه شریفه «والذین فی اموالهم حق معلوم للسائل والمحروم‏» (2) سؤال کرد و امام فرمود: «حق معلوم، چیزی است که شخص از مال خود بیرون می‏کند و آن غیر از زکات و صدقه واجب است .» آن مرد پرسید: با این مال چه بکند؟ امام فرمود: «با آن صله رحم می‏کند و به ضعیفان کمک می‏نماید و رنج ایشان را برطرف می‏سازد و یا به برادر دینی‏اش محبت می‏کند و گرفتاری او را برطرف می‏سازد .» (3)

امام سجاد علیه السلام با تعابیر دیگر نیز این پیوند و علقه اجتماعی بشر به هم را یادآور و «حق خدمت‏» ناشی از آن را هم متذکر می‏شود . از جمله با عنوان «برادری مردم‏» چنین می‏فرماید: «بئس الاخ یرعاک غنیا و یقطعک فقیرا (4) ; بد برادری است که در وقت توانگری به تو توجه دارد و در وقت نیازمندی از تو می‏برد .» براساس برادری دینی و اجتماعی، مؤمنان موظف به رعایت و دمت‏به هم هستند و ترک وظیفه امری مذموم شمرده می‏شود و به معنای ضایع کردن حقوق دیگران است .

آثار خدمت ‏به خلق

از نگاه امام سجاد علیه السلام خدمت‏به خلق، هم اثر دنیایی دارد و در معادلات اجتماعی تاثیرگذار است و هم دارای آثار اخروی است .

آثار خدمت در دنیا

یاری مردم

طبیعی‏ترین اثر خدمت، یاری مددجو و گیرنده خدمت است . امام سجاد علیه السلام می‏فرمود: «در دنیا هیچ چیز یاری دهنده‏تر از نیکی به برادران نیست .» (5)

بقا و فزونی نعمت

«لینفق الرجل بالقصد و بلغه الکفاف و یقدم الفضل منه لآخرته . فان ذلک ابقی للنعمة و اقرب الی المزید من الله تعالی و انفع فی العاقبة; (6) انسان باید به مقدار اعتدال و به قدر کفاف خرج کند و زیادی‏اش را برای آخرت بفرستد . زیرا چنین رفتاری باعث‏بقای بیشتر نعمت گشته و به فزونی نعمت از جانب خدا نزدیک‏تر و در عاقبت‏سودمندتر است .»

آقایی و بزرگی در دنیا

«سادة الناس فی الدنیا الاسخیاء و سادة الناس فی الآخرة الاتقیاء; (7) سروران مردم در دنیا، سخاوتمندان و در آخرت، پرهیزگاران هستند .»

«گرامی‏ترین انسانها نزد مردم، کسی است که زیاد خیرش به آنها برسد و نیازی به آنها نداشته باشد و ...» (8)

سرور قلبی خدمت رسان

«الکریم یبتهج‏بفضله و اللئیم یفخر بملکه; (9) شخص کریم با بخشندگی خود شادمان است و فرومایه به ثروتش می‏بالد .»

پانوشتها

1 . تحف العقول عن آل الرسول، ص 278 .

2 . معارج/24 و 25 .

3 . وسایل الشیعه، ج 6، ص 69 .

4 . زندگانی‏امام‏زین‏العابدین علیه السلام، عبدالرزاق موسوی مقرم، ص‏316نقل‏ازلواقع‏الانوار، شعرانی، ص 28 .

5 . همان .

6 . تحلیلی‏اززندگانی‏امام‏سجاد علیه السلام، قرشی، ج‏2، ص‏218 .

7 . تحف العقول، ص 409 .

8 . احتجاج طبری، ص 174 (یک جلدی) .

9 . اعلام الدین، ص 299 .

 نوشته های دیگران ()
نویسنده متن فوق: » حسن hassan ( پنج شنبه 87/8/30 :: ساعت 6:0 عصر )

»» دانلود داستان کودکانه جوجه اردک زشت

دانلود داستان کودکانه جوجه اردک زشت

دانلود کتاب جوجه اردک زشت با فرمت pdf تدارک دیده شده توسط سایت میهن دانلود برای کودکان عزیز

????? برای دانلود به [ادامه مطلب] مراجعه کنید ?????نوشته های دیگران ()
نویسنده متن فوق: » حسن hassan ( پنج شنبه 87/8/30 :: ساعت 1:0 عصر )

»» نصرت و یارى خداوند و خدمت گذاری

نصرت و یارى خداوند و خدمت گذاری

قال رسول اللّه (صلى الله علیه و آله): «ما مِنْ مؤمِنِ یَنْصُرُ اَخاهَ وَ هُوَ یَقْدِرُ عَلى نُصْرَتِهِ اِلاّ وَ نَصَرَهُ اللّه فى الدُّنیا و الآخِرة»؛ «مؤمنى نیست که توان یارى برادر مؤمن خود را دارد و بدان قیام مى‏کند مگر این که خداوند در دنیا و آخرت او را یارى مى‏دهد.»

چون بندگان خدا به منزله عیال او مى‏باشند و دل مؤمن محل کرسى او و رضایت مؤمنان رضایت خداوند است، از این رو کسى که به نیازمندان کمک کند در مقابل از باب «هَل جَزاءُ الاِحْسانِ الاّ الاحسان» خداوند هم خودش به این خدمت رسان کمک خواهد کرد.

پیامبر اسلام (صلى الله علیه و آله) نیز مى‏فرماید: «انّ اللّه فى عونِ الْعَبْدِ مادام العبد فى عَوْن اَخیهِ»، «خداوند متعال دنبال کمک بنده‏اش است مادامى که او به دنبال کمک به برادر دینى خود باشد.»

پس هر کسى بخواهد خداوند به او کمک کرده و دست او را بگیرد، یا دست و زبان و قلم او را مفید قرار دهد، براى خدا به مردم در عرصه‏هاى مختلف، خدمت رسانى کند. امام خمینى «ره» در این زمینه مى‏فرماید: «عمده در افعال انسان و در آلاتى که انسان درست مى‏کند و در علم و دانش، غایات است، آن چیزهایى است که براى آن چیزها قلم‏ها وجود پیدا کرده است، مسلسل‏ها وجود پیدا کرده است؛ علم و دانش وجود پیدا کرده است، اگر غایات و مقاصد و آن چیزهایى که براى او این‏ها وجود پیدا کرده است، الهى باشد هم قلم و هم مسلسل و هم علم و دانش و هم هر عملى ارزش پیدا مى‏کنند؛ ارزش الهى. ارزش قلم به غایتى است که براى او قلم زده مى‏شود. ارزش مسلسل هم به غایتى است که براى او مسلسل کشیده مى‏شود. اگر این ارزش غایى نباشد و اگر آن مقصد، مقصد انسانى و الهى نباشد، نه مسلسل آلتى است که به درد بخورد و نه قلم. [البته] خطر قلم بیشتر از مسلسل است و خطر بیان بیشتر از توپ و تانک است و خطر علم بیشتر از همه این‏ها است. لکن اگر به خدمت خلق باشد، تمام این‏ها ارزش پیدا مى‏کند.»

خشنودى پیامبر (صلى الله علیه و آله) و خدمت گذاری

از آن جایى که پیامبر اسلام (صلى الله علیه و آله) پدر مهربان امت اسلامى است و همیشه نشاط و شادابى و سعادت آنان را مى‏خواهد، هر کسى در این جهت خدمتى انجام دهد و مؤمنان را مسرور سازد آن حضرت (صلى الله علیه و آله) را خشنود ساخته است، که خودش فرمود: «تنافسوا فى المعروف لاخوانکم و کونوا من اهله... ثم قال و اللّهِ لَرسول اللّه اَسَرُّ بِحاجَةِ المؤمنِ اذا اُوصِلَتْ الیه من صاحِبِ الحاجة»؛ «در کارهاى خیر، نسبت به یکدیگر سبقت گیرید و اهل نیکى باشید، سپس فرمود: به خدا قسم پیامبر اکرم (صلى الله علیه و آله) از خود اهل حاجت، در صورتى که حاجت او برآورده شود، بیشتر خوشحال مى‏شود.»

منابع:

1. سوره توبه (9) آیه 111.

2. کلینى، اصول کافى، ج 3، ص 299.

3. شیخ عباس قمى، سفینه البحار، ج 1، ص 353.

4. حر عاملى، وسائل الشیعه، ج 11، ص 587.

 نوشته های دیگران ()
نویسنده متن فوق: » حسن hassan ( چهارشنبه 87/8/29 :: ساعت 6:0 عصر )

»» خدمتگزاری و دفاع از بیت المال

خدمتگزاری و دفاع از بیت المال

رجایی با توجه به آموزه های علوی، پاسدار بیت المال مسلمین بود و در مقام کارگزاری اسلامی از آن دفاع می کرد. او پیرو امامی بود که در آستانه شهادت نگران بیت المال بود و به اهالی مصر نوشت: «اِنّی اِلَی لِقاءِ اللّهِ لَمُشتاقٌ وَ حُسْنِ ثَوابِهِ لَمُنْتَظِرٌ راجٍ وَ لکِنَّنی آسی اَنْ یَلِیَ اَمْرَ هذِهِ الْاُمَّةِ سُفَهاؤُها وَ فُجّارُها فَیَتَّخِذُوا مالَ اللّهِ دُوَلاً؛ همانا من برای ملاقات پروردگار مشتاق و نسبت به پاداش او منتظر و امیدوارم؛ لکن از این اندوهناکم که بی خردان و تبهکاران این امت، حکومت را به دست گیرند، آنگاه مال خدا را دست به دست بگردانند.»

خواهرزاده شهید رجایی می گوید: «با یکی از دوستان برای ارائه گزارش ساخت 14 مدرسه در 14 نقطه تهران توسط افراد نیکوکار -که زمین آن را هم خود وزارت آموزش و پرورش در اختیار می گذاشت - خدمت آقای رجایی رسیدم. ساعت حدود یک بعداز ظهر بود که بوی آب گوشت به مشامم رسید. به شوخی گفتم: مثل اینکه آبگوشت خیلی خوبی پخته اید؟ گفت: بله. هر 15 روز یکبار مدیران مناطق تهران را به وزارت دعوت می کنیم و چون جلسه به درازا می کشد، نهار آبگوشت می دهیم. گفتم: پس الحمدللّه نهار مهمان شمائیم. گفت: اگر کارتان تمام نشد، برای نهار بمانید. یک ربع دیگر و پس از ارائه گزارش منتظر بودم که ما را به نهار دعوت کند که دیدم با لحن نیمه جدّی پرسید: فلانی کارتان تمام شد؟ گفتم: بله. گفت: پس تشریف ببرید، حتما منزل خودتان هم آبگوشت دارید. »

یکی از اعضای دفتر پی گیری و نظارت نخست وزیری می گوید: در زمانی که کسانی امثال قطب زاده، به هر بهانه ای از هلیکوپتر و هواپیما استفاده می کردند، آقای رجایی با ماشین مسافرت می کرد و کارهای عقب مانده اش را هم همانجا انجام می داد. یکبار که از تهران عازم کرمانشاه بود، در اتوبان کرج، وقتی ماشین ایشان از یک ماشین بنیاد مستضعفان کرج سبقت گرفت، دید در آن ماشین خانمی با آرایش تمام کلاهی به سر گذاشته است. با بی سیم به ماشین بعدی گفت: ببینید این آقا را که کنار راننده نشسته می شناسید. گفتند.آقا نیست ؛ خانم است. از آنها خواست، شماره ماشین را بردارند و در مراجعت به تهران قضیه را دنبال کنند و گزارش دهند. ایشان از این مسائل به سادگی نمی گذشت و حساسیت عجیبی نسبت به خلاف کاریهای کارمندان از خود نشان می داد.

به یاد آوریم این سخن امام علی علیه السلام به مالک اشتر را که فرمود: «وَ ابْعَثِ الْعُیُونَ مِنْ اَهْلِ الصِّدْقِ وَالْوَفاءِ عَلَیْهِمْ فَاِنَّ تَعاهُدَکَ فِی السِّرِّ لِأُمُورِهِمْ حَدْوَةٌ لَهُمْ16؛ مأمورانی صادق و وفادار [برای نظارت بر عملکرد کارمندان خود ]گمار، زیرا بازرسی مداوم و پنهانی از آنها سبب می شود کارمندانت [به امانتداری و مدارا با مردم] ترغیب شوند.»

منابع

نهج البلاغه ، ص618، محمود صدیقی.

نهج البلاغه ، ص 612، مسعود صادق آزاد.

نهج البلاغه، نامه53.

 نوشته های دیگران ()
نویسنده متن فوق: » حسن hassan ( سه شنبه 87/8/28 :: ساعت 6:0 عصر )

»» دانلود نرم افزار تعمیر رجیستری ویندوز و افزایش سرعت بارگزاری آن

دانلود نرم افزار تعمیر رجیستری ویندوز و افزایش سرعت بارگزاری آن

رجیستری یکی از مهمترین قسمت های اصلی سیستم می باشد که تمامی امور مختلف سیستمی به آن وابستگی دارد. از انجام کوچکترین عمل در سیستم عامل گرفته تا اجرای نرم افزارها و کارهای گرافیکی، بازی ها و ... همگی به رجیستری مربوط می شود. به عنوان مثال شما با جابجایی یک پنجره با موس در حال ساخت و تغییر مقادیری در رجیستری می باشید. زمانی که چنیدن ماه از نصب سیستم عامل می گذرد و بر تعداد این مقادیر افزوده می شود و از سرعت ویندوز و کارایی آن کاسته می شود. امروزه به کمک نرم افزارهای مختلف بهینه سازی سیستم می توان این مشکلات را برطرف نمود.
RegVac Registry Cleaner نرم افزاری است که با استفاده از ابزار های مختلف این مشکلات را حل کرده و باعث افزایش کارایی سیستم می شود. این نرم افزار در سایت هایی که به ارزیابی نرم افزارها می پردازند، دارای بالاترین امتیاز (5) می باشد.

قابلیت های کلیدی نرم افزار RegVac Registry Cleaner 5.01.20:
- افزایش سرعت سیستم
- رسیدگی به مشکلات رجیستری
- تعمیر نرم افزارها و ویندوز در قسمت هایی که مربوط به رجیستری می باشد
- پاکسازی حافظه های مخفی ویندوز و Crash ها
- پاکسازی کامل و بهینه سازی کامل رجیستری
- آپدیت رایگان نرم افزار
- راحتی استفاده
- شروع به کار نرم افزار در هنگان بالا امدن ویندوز (Start up)
- بهینه سازی ویندوز
- پشتیبان گیری از رجیستری
- قابلیت بازگشت به قبل یا همان Undo
- و ...

????? برای دانلود به [ادامه مطلب] مراجعه کنید ?????نوشته های دیگران ()
نویسنده متن فوق: » حسن hassan ( سه شنبه 87/8/28 :: ساعت 1:0 عصر )

»» فرهنگ خدمت گزارى

فرهنگ خدمت گزارى

امام(ع) در مورد کارگزاران نظام اسلامى تاکید داشت که باید فعالان نظام اسلامى با فرهنگ خدمت‏گزارى آشنا باشند و با این فضاى فرهنگى در بدنه‏ادارى قرار گیرند.

امانت‏بودن مسئولیت

این که کارگزاران مسئولیت را امانت تلقى کنند(در این زمینه در شماره‏199 همین مجله تحت عنوان بینش حکومتى از دیدگاه‏امام على(ع) سخن گفتیم)

استبداد گریزى

کارگزاران حکومت اسلامى استبداد و دیکتاتورى نداشته باشند، براى آنان(خدا)مطرح باشد نه «من‏».

براى آنان اجراى «قانون‏» مهم باشد نه آن چه «من‏» مى‏خواهم.

خود را از مردم برتر و بافته جدا تافته ندانند.

امام على(ع) در نهج البلاغه خطاب به مالک اشتر فرمود: «... ولاتقولن انى مومرامر فاطاع فان ذلک ادغال فى القلب و منهکه للدین و تقرب من الغیر...; ... هرگزمگو که مرا بر شما امیر ساخته‏اند و باید فرمان من اطاعت‏شود، زیرا چنین پندارى‏سبب فساد دل و سستى دین و نزدیک شدن دگرگونى در نعمت‏ها است.» «... ایاک ومساماه الله فى عظمته والتشبه به فى جبروته فان الله یذل کل جبار و یهین کل‏مختال... ... بپرهیز از این که خود را در عظمت‏با خدا برابر دارى یا در کبر وجبروت خود را به او همانند سازى که خدا هر جبارى را خوار و هر خودکامه‏اى را پست‏و بى‏مقدار مى‏سازد.» مفهوم این جملات هرگز نفى قاطعیت در اجراى قانون نیست، بلکه‏روح این کلمات بلند مبارزه با روحیه دیکتاتورى، استبداد، خودمحورى کارگزاران‏نظام است.

جالب این جا است که مولا به همان میزان که این سفارش را به کارگزاران نظام‏اسلامى دارد، به مردم نیز سفارش مى‏کند دیکتاتور پرور نباشند، رفتار متملقانه وچاپلوسانه در برابر حکام، هرچند «حاکم حق‏» نداشته باشند که رفتارى این چنین‏دیکتاتورپرور است . در یک کلمه هم دیکتاتورى منفى است و هم دیکتاتور پرورى!!

امام على(ع) در مسیر حرکتش به شام وقتى دید کدخدایان شهر «انبار» به احترام‏حضرت برخوردى ذلت‏آمیز و متملقانه داشتند، به عنوان اعتراض فرمود:

«ما هذا الذى صنعتموه; این چه کار است که مى‏کنید؟» گفتند: «خلق منا نعظم‏به امراءنا; این آدابى است که در بزرگداشت فرمانروایانمان داریم!» حضرت فرمود:

«والله ما ینتفع بهذا امراوکم و انکم لتشقون على انفسکم فى دنیاکم و تشقون به‏فى آخرتکم; به خدا قسم با این عمل زمامداران شما بهره‏مند نمى‏شوند و شما با این‏کار در دنیا خود را به مشقت مى‏افکنید و در آخرت به بدبختى گرفتار مى‏آیید.» «وما اخسر المشقه و راءها العقاب و اربح الدعه معها الامان من النار; چه زیان‏باراست، مشقتى که در پى آن عذاب باشد و چه سودمند است آسودگى همراه با ایمنى ازعذاب خداوند.» این نمونه عالى، الگویى است‏براى همه کارگزاران نظام در جهت نفى‏روحیه چاپلوسى و تملق در جامعه و نیز آموزشى به مردم که اگر مى‏خواهند استبدادبر آن‏ها حاکم نشود، استبداد پرور نباشند.

 نوشته های دیگران ()
نویسنده متن فوق: » حسن hassan ( دوشنبه 87/8/27 :: ساعت 6:0 عصر )

»» رفع نیاز حاجتمندان و کمک به ارباب رجوع، از نکات قابل توجهی است ک

رفع نیاز حاجتمندان و کمک به ارباب رجوع، از نکات قابل توجهی است که در جوامع حدیثی و منابع فقهی بخشهای مستقلی برای آن منظور شده است . «قضاء حاجة المؤمن‏» ، «خدمة المؤمن‏» ، «الاهتمام بامور المسلمین‏» ، «الطاف المؤمن و اکرامه‏» برخی از عناوین این ابواب است . در متن این گفتارهای سودمند، افزون بر ثوابهای اخروی خدمت رسانی، به نتایج پربار این صلت‏خداپسندانه در دنیا نیز اشاره شده است . در یکی از همین روایات، حضرت سیدالشهداء علیه السلام به خدمتگزاران راستین به مردم نوید می‏دهد:

«من نفس کربة مؤمن فرج الله عنه کرب الدنیا والاخرة  ; هر کس اندوهی رااز دل یکی از اهل ایمان بزداید، خداوند متعال غصه‏های دنیا و آخرت او را از میان برداشته [مشکلاتش را حل خواهد نمود ].» بنابراین خدمت رسانی در جامعه اسلامی، بویژه از سوی کارگزاران و مسئولان و صاحبان قدرت و مال و متنفذان، امری لازم و ضروری است . و شایسته است که هر مسلمان وظیفه شناس و مسئولیت‏پذیر در هر پست و مقامی که باشد در امر خدمت رسانی همت نماید و تلاش خود را مضاعف گرداند .

خاطر ناشاد را دلشاد کردن همت است

باغ آفت دیده را آباد کردن همت است

صید مرغان حرم کردن ندارد افتخار

طایری را از قفس آزاد کردن همت است

نان بریدن شیوه مردان والا نیست، نیست

نان برای نوع خود ایجاد کردن همت است

در زمان ناتوانی یاد یاران فخر نیست

روز قدرت از ضعیفی یاد کردن همت است

در این نوشتار سعی شده که عمل مقدس خدمت رسانی در سیره و سخن شاخص‏ترین الگوی خدمتگزاران، یعنی حضرت سیدالشهداء علیه السلام بررسی شده و برخی از زیباترین رفتارها و گفتارهای آن خادم راستین امت اسلام و جامعه بشری به خوانندگان بزرگوار عرضه شود; زیرا آن حضرت، پناه بی‏پناهان، دستگیر یتیمان و اسوه کامل خدمتگزاران است . حضرت مهدی علیه السلام در زیارت ناحیه مقدسه خطاب به آن بزرگوار می‏فرماید:

«کنت ربیع الایتام وعصمة الانام وعز الاسلام ومعدن الاحکام وحلیف الانعام; [ای جد بزرگوار!] تو بهار یتیمان، حافظ وپناه مردم، مایه سرافرازی اسلام، کانون احکام و معارف الهی و هم پیمان بخشش و احسان بودی .»

آری امام حسین علیه السلام نمونه بارز خدمتگزاری و خدمت رسانی به مردم دردمند بود، او با اعمال و رفتار خویش نه تنها گرهی رااز زندگی گرفتاران باز می‏کرد بلکه چگونه خدمت کردن به دیگران را به علاقه‏مندان خویش و بشر دوستان عالم عملا آموزش می‏داد .

منبع

 مستدرک الوسائل، ج‏12، ص‏369 .

اصول کافی، باب خدمت‏به مؤمن، ح‏1 .

صحیفه سجادیه، دعای 20 .

کشف الغمه، ج‏2، ص‏29 .

 نوشته های دیگران ()
نویسنده متن فوق: » حسن hassan ( یکشنبه 87/8/26 :: ساعت 6:0 عصر )

   1   2   3      >
»» لیست کل یادداشت های این وبلاگ

نمونه سوالات مطالعات اجتماعی سال اول متوسطه کلیه رشته ها
نمونه سوالات عربی 1 سال اول متوسطه کلیه رشته ها
نمونه سوالات زبان فارسی 1 سال اول متوسطه کلیه رشته ها
نمونه سوالات ادبیات فارسی 1 سال اول متوسطه کلیه رشته ها
نمونه سوالات علوم زیستی سال اول متوسطه کلیه رشته ها
نمونه سوالات زبان انگلیسی 1 سال اول متوسطه کلیه رشته ها
نمونه سوالات شیمی 1 سال اول متوسطه کلیه رشته ها
نمونه سوالات فیزیک 1 سال اول متوسطه کلیه رشته ها
نمونه سوالات ریاضی 1 سال اول متوسطه کلیه رشته ها
نمونه سوالات دین و زندگی سال اول متوسطه کلیه رشته ها
هندبوکهای مهندسی فلزات ASM
بزرگترین منبع اطلاعاتی جانورشناسی
گنجینه کتاب
پکیج طلایی تست زنی به روش مهندسی معکوس شامل 7 سی دی و 5 جزوه دیج
کتابخانه الکترونیکی شعرای معاصر
[همه عناوین(578)][عناوین آرشیوشده]


کلیه[18] . متوسطه[17] . رشته[17] . شاهد[15] . امام[14] . پیش[13] . دانشگاهی[13] . دبیرستان[13] . ایثارگران[12] . کشوری[12] . دی[11] . خرداد[10] . نمونه[10] . انسانی[9] . سوال[8] . Pro[7] . ماه[7] . v[6] . اسفند[6] . 1[6] . جواب[6] . چگونه خدمت گذار خوبی برای جامعه باشیم ؟ دانش آموزان چه می توانن[6] . تیر[5] . اول[5] . شهید[5] . فارسی[5] . نجفی[5] . نرم افزار[5] . مجموعه[4] . مدارس[4] . گروه[4] . کشور[4] . شناسی[4] . سوالات[4] . سال[4] . خدمتگزاری به مردم در سیره و سخن ...[4] . بازی[4] . خارج[4] . تجربی[4] . تهران[4] . آداب خدمت‏رسانى[4] . اراک[3] . Speed[3] . 85[3] . Flash[3] . for[3] . جبرانی[3] . حذف[3] . خمینی[3] . ریاضی[3] . سوالخرداد[3] . شعبده[3] . علامه[3] . نمونه2[3] . قدرتمند[3] . فیزیک[2] . فیلم[2] . فایل[2] . فتوشاپ[2] . گیر[2] . مدیریت[2] . مرکزی[2] . لوازم[2] . نشانه های ابرار و خدمتگزاران[2] . نقش[2] . نگار[2] . نمونه سوالات فیزیک 1 دانلود نمونه سوالات فیزیک 1 <**ا[2] . هاریاضی[2] . هازمین[2] . هازیست[2] . ها[2] . هاعلوم[2] . و[2] . وظیفه خدمت‏رسانی از آن جا که جامعه اسلامی یک واحد به هم پیوسته[2] . ویرایش[2] . ویندوز[2] . علوم[2] . عربی[2] . روایت[2] . شوک[2] . زیست[2] . سرعت[2] . زمین[2] . دزد[2] . دهنده[2] . تی[2] . خدمت گذاری و زیادى روزى چند چیز سبب افزایش خیرات و ثواب مى‏شود،[2] . تذهیب[2] . تبدیل[2] . پاداش احسان[2] . پایه[2] . ای[2] . بهترین[2] . بهشتی[2] . اسکریپت[2] . In[2] . Converter[2] . 86[2] . 87[2] . |[2] . 79[2] . All[2] . Backup[2] . One[2] . 83[2] . Need[2] . Patch[2] . اجتماعی[2] . ادبیات[2] . اسکلت[2] . استان[2] . آموزش[2] . آبسال[2] . Stronghold[2] . Studio[2] . SWF . The . tools . Top . Ultimate . Undercover . Utilities . آتلیه . آثار تربیتى خدمت رسانى . آثار خدمتگزاری . آخرین . آداب احسان . Video . Vista . Windows . WMV . XaraD . Xilisoft . آمیز . ابزارهای . ابزاری . اپل . اتش . اتوماتیک . آسان . آماده . آمار . استفاده . استودیو . اسلیمی . ازظهر . اسپید . PES . photo . Photoshop . Pinnacle . Platinum . Player . Plus . Portable . Of . 84 . Outpost . Pack . SQL . Strike . Professional . Recorder . recovery . Response . Ripper . Safari . SBMAV . Secret . serial . serialDriver . Server . Shift . Sims . soeditor . Sound . SP . Bandwidth . Banner . BSplayer . Business . C&C . Card . cd . Cleaner . ClipFisher . CloneDVD . collection . Allok . Amayeta . AnFX . Apex . Apple . ArcGIS . Archmodels . Arial . ASF . Ashampoo . Auto . 80 . |با . 2 . 74 . 75 . 77 . Accelerator . Adobe . Adobe® . Age . Aleo . Counter . CS . DeleteOnClick . Designer . Disk . Download . DVD . Edition . Effect . Empires . Encrypt . Enterprise . Evermotion . FIFA . Final . Firewall . Intro . IV . Kids . l . Legends . LimeWire . LITE . Madness . Maker . Mass . Monitor . MOV . MySQL . FrameMaker® . Games . Generals . Genius . Glary . graphic . GTA . Handy . HDDLife . HiDownload . اشتراک . اضافی . اطلاعات . افزاری . افزایش . افسانه . امارات . انگشتی . انگیزه ها در خدمتگزاری خدمت امری است پسندیده اما آنچه ارزش آن ر . انواع . اهمیت و جایگاه خدمت رسانى خدمت رسانى یعنى سود رسانى و خیر رسانى . امام على(ع) و کارگزاران از ابعاد الهام بخش در سیره امام على(ع) . ان . انتقال . بهینه . بیسکویت . ایثارگرانزیست . بازدید . بازیهای . بالن . باند . بر آوردن حاجات مردم . برابر . بزرگان و پیام خدمت شان . بعد . بعنوان . به چه کسى نیکى کنیم . پرسش مهر 9،پرسش مهر9،خدمت رسانی،خدمتگزاری،عدالت،هدف ازخدمت،پرسش . پشتیبان . پنجم . پهنا . پی . تبلیغات . تجربه . پک . تردستی . ترین . تصاویر . تعمیرات . توپ . توسط . تجربیدبیرستان . حرفه‌ای . حضرت امام راحل(ره) و خدمتگزاری " با دلی آرام و قلبی مطمئن و رو . جذاب . جنون . ثبت . جادویی . خانگی . خدمت به مردم در پرتو مسئولیت پذیری، از منظر رهبری بنابر عقیده ا . خدمت رسانى .
 

>> بازدید امروز: 47
>> بازدید دیروز: 160
>> مجموع بازدیدها: 540686
» درباره من «

نمونه سوالات متوسطه کلیه رشته ها

.::مرجع کد آهنگ::.

.::دریافت کد موزیک::.» پیوندهای روزانه «

زعفرون
ܓ❥استخدام, اشتغال, کسب درآمد ܓ❥
سی شاپ
فروشگاه دی شاپ
یوزرنیم پسورد nod 32
خوداشتغالی, طرح اقتصادی زودبازده, استخدامی
سوالات کارشناسی ارشد
محبوبترین ها
مهشاپ
بازی و نرم افزار موبایل [42]
جک [65]
مقاله [68]
روانشناسی [101]
مشاوره [75]
جورواجور [47]
[آرشیو(21)]

» آرشیو مطالب «
هفته اول مهر87
هفته دوم مهر87
هفته سوم مهر87
هفته چهارم مهر87
هفته اول آبان87
هفته ادوم آبان87
هفته سوم آبان87
هفته چهارم آبان 87
هفته اول آذر 87
هفته دوم آذر
هفته سوم آذر87
هفته چهارم آذر87
هفته اول دی87
هفته دوم دی87
هفته سوم دی87
هفته چهارم دی87
هفته اول بهمن 87
هفته دوم بهمن 87
هفته سوم بهمن 87
هفته چهارم بهمن 87
هفته اول اسفند87
هفته دوم اسفند87
هفته سوم اسفند87
هفته چهارم اسفند87
هفته اول فروردین88
هفته دوم فروردین88
هفته سوم فروردین88
هفته چهارم فروردین88
هفته اول اردیبهشت88
هفته دوم اردیبهشت88
هفته سوم اردیبهشت88
هفته چهارم اردیبهشت88
هفته اول خرداد 88
هفته دوم خرداد 88
هفته سوم خرداد 88
هفته چهارم خرداد 88
هفته اول تیر 87
هفته دوم تیر 87
هفته سوم تیر 87
هفته چهارم تیر 87
دانلود نرم افزار و بازی
دانلود نرم افزار و بازی
دانلود نرم افزار و بازی
دانلود نرم افزار و بازی
دانلود نرم افزار و بازی
دانلود نرم افزار و بازی
دانلود نرم افزار و بازی
دانلود نرم افزار و بازی
دانلود نرم افزار و بازی
دانلود نرم افزار و بازی
دانلود نرم افزار و بازی
دانلود نرم افزار و بازی
دانلود نرم افزار و بازی
دانلود نرم افزار و بازی
دانلود نرم افزار و بازی
دانلود نرم افزار و بازی
دانلود نرم افزار و بازی
دانلود نرم افزار و بازی
افسانه جومونگ
گزارش تصویری عاشورا
افسانه جومونگ

» لوگوی وبلاگ «


» لینک دوستان «
عاشق آسمونی
گل باغ آشنایی
لحظه های آبی( سروده های فضل ا... قاسمی)
آخرالزمان و منتظران ظهور
تکنولوژی با طعم دوستی
نذر آقا
آنلاین گلچین
ای نام توبهترین سر آغاز
لنگه کفش
اسپایکا
سایت اطلاع رسانی دکتر رحمت سخنی Dr.Rahmat Sokhani
فروشگاه بیستِ بیست
سلطان شادمهرعقیلی...احسان عطارتبادکان
● بندیر ●
دیار عاشقان
تغییر مطلوب
%% ***-%%-[عشاق((عکس.مطلب.شعرو...)) -%%***%%
****شهرستان بجنورد****
حمایت مردمی دکتر احمدی نژاد
شعر انتظار ( مهدیانه )
یادداشتها و برداشتها
سارا احمدی
جهاد ادامه دارد...
پرنسس زیبایی
ما تا آخرایستاده ایم
ناز آهو
بانوی پایتخت
حقوق دانشگاه پیام نور ایلام

دوستی و دوست یابی
قصرماشین
توشه آخرت
مهر 84
کامپیوتر و لوازم جانبی و نرم افزار آموزش
دلتنگی های مـــــــــــــــن
دستگاه پاپ کورن ساز
ست سارافون ودامن شلواری نیلوف
عمو همه چی دان
مکاشفه مسیح
فتو بلاگ
راه های و فواید و تاثیر و روحیه ... خدمتگذاری
سوالات کارشناسی ارشد 91 , 92
سرود عرش
مقالات مشاوره و روانشناسی و اختلالات روانی و رفتاری
تبادل نظر
وای ندیدید شما ا!!!!!!!

اسرائیل کودک کش، اسرائیل بچه کش، اسرائیل آدم کش، اسرائیل تروریست
مجموعه مقالات رایانه MOGHALAT COMPUTER
هادرباد شناسی (روستایی در شرق شهرستان بیرجند)
چرا اینجوری؟
وبلاگ مرزداران عشق * ایران *
عاشورای سرخ،انتظارسبز
عدالت جویان نسل بیدار
خبرهای اسبفروشان
کودکان استثنایی
جدیدترین یوزر پسورد آنتی ویروس nod32- Kaspersky - Avira
یوزر آنتی ویروس و مسابقات تبیان و راسخون و قرآنی
زورخانه باباعلی
شناختی
روان شناسی کودکان استثنایی
مهدویت
نور الهی
مذهب عشق
پایگاه اطلاعاتی و کاربردی شایگان
روان شناسی و اتیسم
حب الحسین اجننی
*آوای ققنوس *
یاسوج عــــشقـــــولـــــک
تعقل و تفکر
شب مهتابی
منتظر بیداری
کتابخانه دیجیتال روانشناسی
جنبش قطره سرگشته
حـــــکــــمــــت آ بــــــــاد
کتاب الکترونیکی
کشکول
روان شناسی
آپدیت جدیدترین یوزر پسورد آنتی ویروس nod32
سرزمین انتظار
عکس متحرک و انیمیشن حیوانات گیاهان کودکان بالن گوشی پرندگان
روبان اصفهانی(اموزش رایگان قدم به قدم هنرهای دستی باعکس)
کودک هشتاد و هشت علی زارع
عوامل پیشرفت ،راه‌های پیشرفت و موانع پیشرفت چیست ؟ عکس جالب
تنها
سایه ی همیشگی من
کوهنوردی
به نام خدا
افکارسادات افغانستان
اگه احمدی نژاد 50 کیلو وزن داره 45 کیلوش جیگره
طوفان در پرانتز
عکس بازیگران ، پیامک ، دانلود بازی نرم افزار ، کد متفاوت ، مقاله
پرسش مهر 10
هوای بارانی
خدمات اینترنتی و حراج نرم افزار
نرم افزارهای تخصصی و موبایل و نرم افزارهای آموزشی تخصصی و موبایل
لوازم آرایشی و بهداشتی و ادکلن
پارس دانلود
سوپر لینکستان لیندا
هر چی که بخواهی هست
مقالات اختلالات رفتاری و روانی...
اختلالات و مشکلات جنسی
اقاقیای من
سوپر لینک خشگل دختر
میعادگاه
عکس لود
همه چی هست؟!!!!
خفن سرا
عکس و پیامک و دانلود بازی و نرم افزار
فروشگاه کتب روانشناسی، اسلامی، ایران شناسی وسیستم عامل
لوازم خانگی و اثاثیه منزل و لوازم آشپزی
یا امیر المؤمنین
کتاب، مهندسی، روانشناسی، مدیریت، اقتصاد، لغتنامه، شعر، داستان
دستبند، انگشتر، گردنبند، مدال، سرویس، گوشواره، زیورآلات
نرم افزارهای، مالی، اداری حسابداری، انبارداری،
لوازم بهداشتی آرایشی،عطر ، آدکلن ، لوازم لاغری و کرم
نرم افزار آموزشی درسی، دانشگاهی، کامپیوتر، فنی مهندسی،کودک
فروشگاه نرم افزارهای گرافیکی و سرگرمی و بازی
نرم افزارهای میکس مونتاژ و آموزشی میکس مونتاژ
پوشاک & تی شرت دخترانه پسرانه استین کوتاه و بلند & ژاکت
دانشمندی برای تمام فصول
مسیح اندیمشک
سکوت نیمه شب
کالای بیستِ بیست در فروشگاه بیست وای بیست
کوچک های بزرگ
دختر و پسر ها فراموش نکنند اینجا مرکز عکس های جدید ودانلوده
سریال افسانه جومونگ
ماهیان آکواریمی
چی داری؟ عکس ....
مشکلات زندگی جنسی آیا در زندگیتان ؟؟؟؟
پیچیدگی سکوت
متفاوت
حدیث نفس
یادداشت های یه آسمونی
هر چی دوس داری اسمشو بذار
تا ریشه هست، جوانه باید زد...
رنگارنگ
دلتنگی.تنهایی.مهربونی
لینک باکس
منتظران دل شکسته
شهید محمدهادی جاودانی (کمیل)
آخرین خبرها last news
اس ام اس عاشقانه اس ام اس سرکاری - sms love - smsi.parsiblog
روح .راه .ارامش
::::: نـو ر و ز :::::
سلام محب برمحبان حسین ع
دنیا به روایت یوسف
پشت خطی
در سایه سار وحدت
جک،عکس،نرم افزار
گرانبهاترین کالا در گرانترین فروشگاه، بهترین خرید بهترین یادگاری
فرهنگی هنری، عکس، مدل لباس، مانتو، ژاکت، سارافون دخترانه و زنانه
عدل
سوالات کنکور دکتری
شاید تو باشی...
دلمه پیچ, دستگاه دلمه پیچ Dolmer
هسته گیر آلبالو
دل خوش
قالب بستنی ساز کودک
فروش دستگاه دلمه پیچ, فروش دستگاه دولمه پیچ
روان شناسی
آموزش شنا در خانه
هایپرمارکت
گلچین اینترنتی

» صفحات اختصاصی «

» وضعیت من در یاهو «
یــــاهـو
» طراح قالب «